Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aaaa canım çok sevindim hadi bak çok güzel olacak inşallah.3 yumurta çok güzel hemde ölçüleri bir birine yakın bu dahada güzel.pazartesi büyük bir ihtimalle 18-17 ml civarında 2 adet yumurtan olur o 9 mm lik olan belki pazartesi ye yetişemez ama olsun sağlıklı 2 tane bile çok güzel.sonra pazartesi iğneni olursun iğneden sonra 36 saat sonra ilişki verir büyük bir ihtimalle.sonra mutlaka kontrole gitmeni tavsiye ediyorum yumurtan çatlamışmı diye.hadi hakkında hayırlısı canım.bende pazartesi kontrole gideceğim ama benim yumurtalar hemencik büyümez daha 8.günüm olacak çünkü.pazartesi güzel haberlerle gelmemiz dileğiyle hepiniz öpüldünüz kocaman.

kızlar günaydınnn,,

bugün 16.günüm ve dün akşam baya bir yumurta akı kıvamında akıntım geldi..ben normalde bu akıntıyı hiç görmüyordum ama nezaman sogan suyu içsem bu akıntımı görmüş oluyorum.bu ay çok düzenli içiyorum sogan suyumu ve sonuç iyi olcak gibi yaa sabah yavruralı attık içeri yatıyorum hala ayaklarım havada kızlar umutlarım dahada arttı biliyormusunuz rabbimm utandırmasın bizi...

kıslar günaydın nasılsınız bakallım ben bugün yumurtaları kontrole gideceğim inşalllah bir gelişme vardır.tahminimce 5 gün daha iğne verir sonra kısmet artık bakalım.papi sende bugün gidecektin büyük ihtimalle iğne olcak hadi bakalı güzel haberlerle inşallah.

Bugün aşılamamın 14. Günü kan testi yapsam çıkar ama ben yaptırmıycam adet günümü bekliycem

canım bugün 14. günün değil mi? test yaptın mı? inşallah pozitiftir yaa.. bilgilendir bizi de merak ediyorum seni. hakkında hayırlısı inşalalh hamilesin canım Rabbimin izniyle...

Allah ım kabul etsin canımmmmm geldi te yine sen yoksun

kuzum bir denk gelemedik ya özledim hadi gelin

canım bu çok iyi bir şey.. hamile kalanlardan genellikle duyduğumuz bir şey. hakkında hayırlısı tatlım, bu ay güzel haberi al inşallahhhh

Günaydın bitanem. Ben iyiyim sen nasılsın. Asya arada bana sancılar giriyor normalmi? Hiç olmayan şeyler olduğu için bunlar, sanırım yumoşlar büyüyor.. bugün akşamüstü iş çıkışı randevum. inşallah istenilen boyuta gelmiştir iğnem yapılır. Heyecanlıyım ama tevekkül içinde olmak istiyorum. Hayırlısı ise olsun Yarabbim bizlere de hayırlı evlatlar nasıp et diye. Kızlar çok istiyorum çok enerjim yüksek bu ay aramızdan birileri hamile kalsın, sağlıklı bir şekilde hayırlısıyla.. hepimize umut olsun.. Asya canım inşallah senin de güzel güzel yumoşların oluşmuştur gelince haberleşiriz. öpüyorum

Test yapıp hayal kırıklığına uğraman istemiyorum canım ya...o yüsden adet günü mü bekliyim diyorum ayın 26 sı bi yandanda diyorum yap kurtul bakalım cesaret edebilirsem yapıcammmm........

papila bak şimdi canım 18 kasım ,15 aralık, 17 ocak son 3 adet tarihim bu

Canım ovülasyon günün 2 Şubat olarak görünüyor.

Hamile kalman açısından en verimli günler; 28 ocak ile 4 Şubat arası. Bu tarıhler arasında bir gün ilişki bir gün boş geçirecek şekilde çalışın. Özellikle Ayın 2 sini değerlendirin. İlişkiden sonra belinin/poponun altına yastık koy, bir süre öyle yat. Hatta uyu, sabaha kalkarsın eğer dayanabilirsen.

Hesaplamanı şu siteden yaptım sen de bakabilirsin istersen; Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak in En Uygun Zaman Hesaplama,Yumurtlama Dnemi Hesaplama,Yumurtlama Gn Hesaplama

Başka sormak istediğin bir şey olursa yardımcı oluruz. Hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah tutturursunuz.

canım sancılar gayet normal çünkü yumurtalar geliştiği için sen bugün iğneni olursun inşallah olacak bu sefer canım.benimde bugün 8. günüm daha yeni sancılarım başladı ama benim yumurtam daha 10 mm ancak olmuştur diye tahmin ediyorum ben 4-5 gün daha geliştirici iğne vurulurum.bu akşam bende gidiyorum yarın haberleşiriz canım.birde canım iğne vurulduktan sonra ilişkilerinde bol miktarda preseed kullan canım çoğu insan faydasını görmüş.bende aldım aşılamadan sonraki ilişkilerimde kullanacağım inşallah.

Test yapıp hayal kırıklığına uğraman istemiyorum canım ya...o yüsden adet günü mü bekliyim diyorum ayın 26 sı bi yandanda diyorum yap kurtul bakalım cesaret edebilirsem yapıcammmm........

Canım ben de hayal kırıklığına uğramanı hiç ama hiç istemiyorum. Ama regl gününü beklerkende eğer negatifse aynı üzüntüyü yaşayacaksın. Bilemedim etkilemek te istemiyorum. İnşallah pozitiftir ya. Allahım yardım etsin sen de katıl bu ay hamileler kervanına inşallah canım...

canım yap tabii ya varsa çıkıcak inşallah yoksada herşey allahtan önümüze bakıcaz.hadi bi sevindir bizi.

Ayyyy canım benim ne kadar ilgilisin yaaa çok sağol ben körü körüne yapıyorum ama ne bileyim 7 aydır da olmadı mutlaka denk gelmesi lazımdı çok üzülüyorum aslında varya ben de anne olmak istiyorum onun bunun çocuğunu seviyorum sürekli 2 şubatta yapacağım şu an adetim zaten yıkanır yıkanmaz yapayım mı yani

Evet canım preseed i kullanıcam bu 3 4 kritik günde. Enjentörle yapıcam bu sefer. Geçen de öyle denedim. Biraz çok oldu gibime geliyor benim de ondan cesaret edemiyodum, ama enjektörle baya derine yapman lazım aklında bulunsun. Ben öyle yaptım hiç çıkmadı sıvı bu defa. Hakkımızda hayırlısı kuzum ya. inşallah tutturabiliriz bu ay...

Rica ederim canım ne demek. üzülme elbet bizim de olacak beklemekten başka çaremiz yok. evet adetin bitsin 2 günde bir yapmaya başlayın önemli günleri atlamayın. Bu ay bu şekilde dene. Olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi sipariş edersin. Onunda nasıl kullanılacağını anlatırız biz. Yumurtlamayı testle takip edip ona göre ilişkiye giriliyor. Neyse sen bir önce böyle dene de inşallah tutacak...

Kızlar beni heyecanlandırdınızz vallahii :):) inşallah tutmuştur diyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallahh tüm isteyenlere nasip etsinn.... Gidip kan vermem lazım ama bugün işyerinden çıkmam imkansızz görünüyooo yada yarın sabah idrar testi yapsam çıkar mı kii? Ne diyosunuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…