Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

[h=1]Tuvalette doğurduğu bebeğini pencereden atan anneye 10 yıl 10 ay hapis[/h][h=2]ESKİŞEHİR’de 5 yıl önce, ailesinin evlenmelerine izin vermediği şu anki eşi Adnan D.’den hamile kalıp, 2’nci kattaki evin tuvaletinde dünyaya getirdiği kız bebeğini havalandırma boşluğuna atarak yaralanmasına neden olan 29 yaşındaki Güler.D, tutuksuz yargılandığı davada 10 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Nasıl insanlar var ya! İnanamadım okurken. Bir de aynı adamla evlenip çocuk yapmış bir tane daha. Ne denirki. Allah ıslah etsin.

Milliyet - Tuvalette doğurduğu bebeğini pencereden atan anneye 10 yıl 10 ay hapis
[/h]

kızlar merhaba nasılsınız bakalım..ben dayanamadım bugüne başka bi dr dan randevu aldım vee benim minik kesecik gözüktü sonunda :) doktor şimdilik herşey yolunda gözüküyor dedi inşaalahda böyle gider:)

yok böyle birşey ya bu anne olamaz nasıl kıyarsın sen ya ben 6 aylık yiğenimin üstünü giydirirken bile kollarına ayaklarına o kadar dikkat ediyorumki anlatamam ya sen anne olamazsın Allah ım ıslah etsin bunları

günaydın arkadaşlar.... nasılsınız. ben uyukluyorum.. dinlenmek istiyorum ya....

ne biçim haber ya....

maşallah canım benim çok guzel duygulardır eminim inşallah Allah ımda en yakın zamanda bizlerede nasip eder öpüyorum çoook

ay maş. 7 haftalık bebişin keseside görünmüş... Allah tamamına erdirsin inş. Sağlıklıca al kucağına...

canım çok sevindim maşallah Allah kucağına almayı da nasip etsin

günaydın arkadaşlar.... nasılsınız. ben uyukluyorum.. dinlenmek istiyorum ya....

ne biçim haber ya....

Evet gerçekten iğrenç bende okuyunca inanamadım ama böyle insanlar gerçekten var. Allah bildiği gibi yapsın

sevgicim canım salat-ı tefriciye 30 tane daha okudum Allah ım dualarımızı kabul etsin

Allah kabul etsin canım benim

günaydın....

alamıyorum onu... işler bu hafta yoğundu. evdede işler vardı... dinlenemden geldim hep eve... bu günde pilim bitmiş...

haftasonu bolca dinlen tatlım. ben de çok yorgun hissediyorum hasta olucam galiba üzerimde bir kırgınlık var

Allah im hamile kalipta caniyce aldiran annelerin kalplerine vijdan ver her ne olursa olsun o bebeklerin canina kiymasina firsat verme yarabbim sen minicik bebekleri koru yarabbim bebek sesi ile yurekleri parcalanan icleri aciyan anne ve babalarin kucagini bos birakma senin mucizelerin cok tur rabbim sen sevindir kullarini bebek oyley bisey ki ne para ne pul hic bir sey yerini doldurmuyor sen hayirli evlatlar bu dunyaya getirip vatana millete hayirli insan olarak yetistirmeyi hepimize nasip et amin amin amin.

Allah kabul etsin canım benim

haftasonu bolca dinlen tatlım. ben de çok yorgun hissediyorum hasta olucam galiba üzerimde bir kırgınlık var

evet cnm dinlenelim. geçmiş olsun. aman sıcak birşeyler iç hasta olma...

canı gönülden AMİN....

Amin canım. Çok güzel dua etmişsin yürekten katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…