Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Allah kabul etsin kuzum .tefriceye nasıl oluyor cahilliğimi mazur görün

hadi bakalım kuzum bende adet olayım çalışmalara başlayacağım inşallah

sevgicim inş.kistlerden tamamen kurtulmuşumdur sıkı bir çalışma bekliyor bizi rabbim sağlık versin yeter ki

betüşüm canımsın hayırlısıyla tekrar göreceksin o gunleri ve hepberaber hamiş kalıcaz sadece zaman işte bol bol dua edelim birbirimize

bende okumak isterdim ama adet oldum

Duânın Türkçe Okunuşu:
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı:
“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.
O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir.
Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.
O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir,
Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Allah kabul etsin kuzum .tefriceye nasıl oluyor cahilliğimi mazur görün

hadi bakalım kuzum bende adet olayım çalışmalara başlayacağım inşallah

canım Salat-ı Tefriciye çok güzel bir dua imiş. Hatta internette 4444 kere okunması gerektiğinden falan bahsediyor bir dileğin olduğu zaman. Acaba biz bunu topikçe okuyup o sayıyı tamamlasakmıki. Bu şekilde daha çabuk bitiririz birbirimiz için dua ederiz. Zaten çok uzun değil? Ne dersiniz?

evet tatlım bu işte. ne dersiniz? başlayalımmı? ben gün içinde okumayı düşünüyorum fırsat buldukça

günaydınn arkadaşlar. dediğim gibi halen bi yoğunluk var. çok yorgunum... evdede baya iş yaptım akşam. çok ağır şey kaldırdım. bebiş olacağını sanmıyorum. Allah bilir tabi...

garip rüyalar görüyorum kızlar. rüyamda deprem oluyordu. sonra k.valide rüyasını anlatıyordu rüyamda... diyordu ki. "sizin bebeğiniz olcakmış, sonrasında temizlik olacak, sonra kıyamet kopacak" diye... temizlik derken yoruyorum onu, temizlik demek içinin temizlenmesi ruhen ve dinen daha iyi olacağız, yoksa temizlik derken ev temizliği demek değil diyorum. rüyamda k.validenin rüyasını yordum. hayır olsun...

okuyalım cnm bence çok güzel olur acaba adetliyken okunur mu ?

tamam okuyalım günde kaçar tane okuyabiliriz sizce

kızlar kusura bakmayın acayip bi yoğunluk var hizli yazamadım hiç

canım Allah hayra çıkarsın ya, çok rüya yorumlamayı bilmem ama bebekli rüyalar görmek hayra alametmiş öyle derler hep.. temizlik falan hep güzel şeyler.. Bu aralar çok düşünüyor yoğunlaşıyor olabilirsin. Mesela bende dün rüyamda B Hcgm 97 çıkıyordu adetten 2 gün önce ve hamileydim sürekli düşünüyoruz ya ondan sanırım..

tamam okuyalım günde kaçar tane okuyabiliriz sizce

kızlar bence nazıl yapalım biliyomusunuz, herkes okuduğu kadarıyını söylesin (ne kadar okuyabilirse bir gün bi tane olur bi gün 100 tane duruma göre yani) onları topikte yazalım toplayalım. ben mesela bugün 50 tane okudum diyim, betüş 60 mesela 110 olduk şeklinde. Ebruşum regl iken okunmaz diye düşünüyorum ama bir araştıralım olmazsa bitince başlarsın :44: ama emin değilim canım bakmak lazım tabii, genelde okunmuyorya dualar

Son düzenleme:

tamam ilk sayfada toplarım ben.. ya birde batları yazsak ya özledim ben onu özlediğim şeye bak ya bir tuhaflık var sanırım bende

Son düzenleme:
kızlar dua edecekmişsiniz. ben katılmayayım... kafamı toplayamıyorum. çok stresliyim...

tamam ilk sayfada toplarım ben.. ya birde batları yazsak ya özledim ben onu özlediğim şeye bak ya bir tuhaflık var sanırım bende

Günaydın kıslar öpüyorum sizleri ben geldim.bende dün akşam meryem suresine başladım 41 gün okucam allah izin verirse.1 i gitti kaldı 40 :) sütbuharınada oturdum sonrada ilişki oldu şifa olur inşallah.bu arada eşim dün akşam dediki o yediğim pekmez beni çok rahatlattı (afedersiniz sürekli tuvalete gidiyodu yolculuk yapamıyorduk.yıllardır doktora gitti çözüm olmadı) her sabah akşam yerim ben onu bırakmam dedi.şok oldum anlıcanız ben sper canlılık derken aşkımın başka hastalığınada şifa oldu. dua okumaya gelince bende varım tabi iş saatlerinde çok olmaz ama fırsat buldukça okurum.allah hepinizden razı olsun (buda içimden geldi)

aşağıda gördüğüm kadarı ile bizim norm kadro toplanmış
asya-küçükpisi-ebru-papillom-efsun

sen bilirsin kuzummmm yazalım istersen.. benim zaten şu aralar maşallah herşeyim belli çatladığım gün bile

o zaman duaya katılacak olanlar el kaldırsın bennnn

sen bilirsin kuzummmm yazalım istersen.. benim zaten şu aralar maşallah herşeyim belli çatladığım gün bile

o zaman duaya katılacak olanlar el kaldırsın bennnn

ok başlıyoruz o zaman
papillom asya ebru ve ben
şimdi iş yerinde çok mümkün değil tabi çok öyle fazla sayıda okuyamadığımız günler elbet oluryani belki 10 belki 5 ne bilim işte ne kadar olursa bir gün vaktimiz çok olur okuruz baya .yani Allah ömür verdikçe buralardayız okuruz kasmayın diye yazıyorum bunları çalışan insanlarız nihayetinde hepimiz..ne kadar okursak kardır yanımıza.

kıslar bu duayı okuyacağız dimi?

kıslar bu duayı okuyacağız dimi?

canım çok sevindim ya, o pekmez zaten çok faydalı bir şey ne güzel şifa bulmuş eşin inşallah bebişe de vesile olur ben de başladım asyacım dün akşam Meryem Suresine. Kaldı 40. Hayırlıyısla bitirmek nasip olsun. Allah senden de bin kere razı olsun kuzummmmm

evet canım o dua.. ben de akşam okurum biraz fırsat bulursam işte okurum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…