Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş canım ya sen,ebru,efsun,kucukpısı,asyahayat hepınız hayırlı haberler alın...ben oğluşumda sizin minnakların ağbisi olsun

ınan yazarken bende aynı seyı dusundum..daha dogmadan agbı oldu dıye hey allahım sen nelere kadirsin..

canım benim eşimle aramızda 8 yaş olduğunu düşünürsek aslında çok da abi olmuyo ya senin delükanlıı olmazsa kertiveririz birbirlerine, kendi aramızda hallederiz bu işi :123:

sorun değil canım ben yeni takılmaya başladım ama biraz ara vermiştim görünce söyleyeyim dedim öle işte rabbm sabır versin inşallah.. amin

bende başağım bende başağım bol hamileli yıl olsun o saman 2013.
herkese günaydınlar kıslar.

günaydın arkadaşlar... garip bir şekilde güne başladım. kalkınca telefonu duymamışız eşim geç kaldı, koşturdu.. apartmandaki asansörün kapısı azıcık açıldı zor çıktım dışarı.... dışarıda yerler buz tutmuş az daha düşüyordum... sonra 15-20 dk otobüs bekledim. beklerken dondum... halen ayaklarım üşüyor...

tüm bunlar olmadan önce güzel bir rüya gördüm... kızımı gördüm. otobüsteydik eşimle... kızımda kucağımızda... babanneme gideceğim diyor. ve babannesine veriyorum.. kumral saçları ve saçlarının dalgaları aklımda.... olmamış kızımı gördüm kısacası.... hayır olsun...
inş canım ya sen,ebru,efsun,kucukpısı,asyahayat hepınız hayırlı haberler alın...ben oğluşumda sizin minnakların ağbisi olsun

amin canım. abisi olsun bizimkilerin inş.

hayırlara çıksın inşallah canım.inşallah rüyanda gördüğün bebeği en kısa zamanda sahip olursun.rabbim bize herşeyin hayırlısını versin inşallah.

kıslar bu meryem suresi çok faydalıymış.ben arapça okumasını bilmiyorum o yüzden okuyamıyorum ama siz hergün kendinise 1 adet meryem suresi ve 41 gün boyunca okursanız allahın izniyle çok faydalıymış.ama ara vermeden yani hasta olunca sizin yerinize başkası devam etcek .biliyorsanız okuyun kıslar.bende sınavlardan sonra kuran öğrenmeye gitcem allah izin verirse.

anammm oğluşum damat mı oldu şimcik

evettttt olcak tabiii yağuşuklum benim kızım olursa vereyim size :123: (anam nası verecem zor kavuştum oyyy çok zor ama herhalükarda birgün vereceğim değilmi 25 yıl bende kalmak kaydıyla veriyorum ! veeeerdimmm ) oğlum olursada efsunun zeynoyu alıcam ya adı güzel kendi güzel, mis gibi, reçel gibi, bal gibi valla arada biraz yaş farkı olur ama olsun napalım zengin olurlar zeynoya taktım kafaya almam lazım

sorun değil canım ben yeni takılmaya başladım ama biraz ara vermiştim görünce söyleyeyim dedim öle işte rabbm sabır versin inşallah.. amin

ara vermeee vermeee, gel bakayım yamacımıza

bende başağım bende başağım bol hamileli yıl olsun o saman 2013.
herkese günaydınlar kıslar.

ayyyy sen de mi başaksın. vah garibimmmmm vah canım arkadaşımmmm.. başak olmak çok zor ya bu evhamla 40ı görürmüyüz acaba biz. Allah gecinden versin, kocalarımıza da sabır versin ben maşallah başağın tüm kıl özelliklerini taşıyorum mümkünse mahkeme kararıyla değiştiresim var burcumu ama önce 2013 geçsin bebiş olsun öyleeee

canım benim ne güzel rüyaymış o öyle.. insanın uyanası gelmez vallahi... kumral dalgalı saçlı kızının saçlarını taramak nasip olsun inşallah sana

hayırlara çıksın inşallah canım.inşallah rüyanda gördüğün bebeği en kısa zamanda sahip olursun.rabbim bize herşeyin hayırlısını versin inşallah.

amin canım inş. biliyormusun hep aynı kız çocuğunu görüyorum rüyamda. hatta aynı kızı kardeşim ve görümcemde görmüş. ama bi gelemedi gitti...

ben de türkçe mealini okuyorum bazen. ama çok sık olmuyor ne yazıkki. aslında dediğin gibi hergün okusak ne güzel olur. acaba topikçekmi okusak

amin canım inş. biliyormusun hep aynı kız çocuğunu görüyorum rüyamda. hatta aynı kızı kardeşim ve görümcemde görmüş. ama bi gelemedi gitti...

genelde rüyasında bebeğinini suretini görenlerin, o bebeğe çok benzeyen çocukları olurmuş. annemin bi arkadaşı söylemişti

nasıl okucazki?tükçe meali kabul olursa allah niyetimizi biliyo sonuçta ben o saman bugünden başlıyayım 41 gün okuyayım içinizden adet olup ogün okuyamıcak olan olursa o günün telefisini ben yapayım ben hastalanıncada başka biri telafi yapar.normalde öle yapıyorlarmış.ben bismillah deyip bugün allah izin verirse başlıyorum kıslar.

gunaydın canlarımmmm nasılsınız bakim ben bugun bomba gibiyim maşallah hepinizi çoook öpüyorum hemde kocamanından

evet canım türkçe mealide olur dediğin gibi. anlayarak içine sindirerek okumak en güzeli aslında benim fikrim. ya bigün sen oku bi gün ben falan bölüşelim isteyenlerle. o kişi regl olursa diğeri okur. ya da isteyen herkes okusun, o kişi hasta olursa diğer kişi onun adına da okur. bende başlayayım o zaman bugün.. akşam abdest alıp okurum.. sureden sonra isimlerimize duamı etsek?

gunaydın canlarımmmm nasılsınız bakim ben bugun bomba gibiyim maşallah hepinizi çoook öpüyorum hemde kocamanından

ay ne güzel gülüm dahada iyi ol inşallahhhhhhhhhhhhh

valla canım bilemedimki şimdi.bence hergece kendimiz için okuyup niyet edelim.41 gün boyunca ara veremiyeceğimiz için bir başka arkadaşımızdan rica ederiz bu şekilde tamamlarız.yani her akşam 1 tane okuyup hepimiz için bağılasak olurmu bilmiyorum.ama bence sen bu akşam kendin için niyet et allahım sen bana senin tarafından hayırlı olanı ver bana hayırlı bir evlat nasip etmen dileğiyle niyetiyle de oku bence.hasta olunca benden efsundan ebrudan küçükpisiden bütün arkadaşlardan isteyebiliriz sonuçta.okuyanada sevabı var.

tamam canım olur.. benim 2 haftam var reglime. her akşam okuyalım inşallahhhhhhhh Allah hayırlısıyla bizlere de nasip eder Asyam inşallah
gelin hadi sarılalımmmm

canikom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…