Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar bu arada 6 haftayı geçtim ben:) çarşamba doktora gidicektim ama cuma gününe başka doktora gitmek için iptal ettirdim randevumu.cumaya kaldı oyüzden bakalım ozamana kadar 6,6 günlük olcak bebişim inşalah belki kap atışını bile duyarız :) 7.haftadan sonra duyuluyormuş ama bakalım kısmet..dua edin kızlar bol bol hayırlı sonuçlarla yazayım buraya..

SABAH DUÂ'sı:
ALLAH'ım !
Başlayacağım Bu Yeni GÜN İçin Senden Hayırlar Diliyorum..
Ve Bu Günün İçinde ki Şerlerden Sana Sığınıyorum..
AMİN.

günaydın kızlar ne var ne çok?

karbeyza canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin pıtpıtları duyarsın mutluluktan uçarsınn hadi bakalım haber ver bize de

Kızlar ben hiç işe gelmek istemiyorum yaa Çok sıkılıyorum hiç iş yapasım yok keyif çatmak istiyorum evde boş boş oturmak istiyorum Akşam olsa da gitsek

Günaydın arkadaşlar. ben kocama kızdım sabah... keçiboynuzu pekmezi yediriyorum sabah aç karna 1 tatlı kaşığı... diyor ki; şekerim ani çıktı başımı ağrıttı bu... (o kadar soğuk havada şapka bere takmaz ama pekmez ağrıttı adamın başını). bende eskiden çok pekmez yedirirdi annem hemde 1 çorba kaşığı yedirirdi... birşeyde olmazdı. nettede var sabah aç karna diyor... eşim birisinden duydu kesin.. gıcık ediyor bu adam beni.

ya bu kocalar niye böyle ya gerçekten kocatırlar insanı. valla o yüzden koca heralde adları bunlarn. benimkide beni sinir ediyo. faydalı bişiy vereyim süt mesela hemen yüz buruşuyor. ama içiriyorum bi şekilde acayip surat yapıyorum küsüyorum. garibim öfür pöfür içiyor. sana çok hak veriyorum canım insan kendini çok yanlız hissediyor tek başına uğraşıyormuşsun gibi. zira adamların umrunda değil maşşallah gıcık kocalar

aynen sana katılıyorum.dün akşam yatağa giderken yarım bardak sütün içine bir kaşık keçi boynuzu pekmezi koydum burnunu kapatıp içirdim ağzınada bal çaldım tadı kalmasın diye ertesi gün aşkım senin verdiğin şey miğdemi bozdu gece boyu uyuyamadım demezmi.ölürmüsün öldürürmüsün.lan ayladır yemediğim nane kalmadı bi pekmez içti miğdesini bozmuş.her ay bebeğimin annesi diye sever ama bebek olsun diye bi çaba göstermez.sabır etcez artık ne yapalım.bu arada dün süt buharına oturdum biraz zor oldu ama yaptım bu akşamda kısmet olursa yapcam.

karbeyza hadı hayırlısı tatlım..guzel haberlerle gel inş.. minnacık kuzun güzünü güldürsün

ayyy kızlar sabah sabah cok guldum sıze bende nerdeyse benim kocişin önünden kacırıyorum yıyecek ıcecekleri..anacım pek bi düşkün midesine ya sizin yaptıklarınızı o bana yapıyo.. bende kızdım cok kılo aldın 28 yasındasın 35 gıbı gorunuyosun cekı duzen ver kendıne dedım bozuldu rejıme gırdı yemeye ıcmeye ara verdı zayıflatıcı caylar aldıı.. anammm bı gormenız lazım ama ıse yaradı 3kılo verdı dahada vereckmıs.. hay allam yarebbımm

tam sopalıklar yani...

ay bende tekim sanıyordum. tüm erkekler aynı diyecektim ki edlininki hariç.

eşim bir çok şeyi yememesine rağmen tontiş... tüm yemekleri ona göre yaptığımdan oldu. sevmedi de k.pekmezi. sandı ki aşkım içme diyeceğim. bunda kaçışı yok... içecek onu. şımarttım bu adamı.

canım süt buharını nasıl yaptın bir anlatsana.. heryerde farklı tarifler var

benimki de obur obur olmaya hemde nasıl iyice dobiş oldun diyorum banamısın demiyor hababam yiyor o yüzden fındık fıstık ceviz incir hep tıkıyorum ağzına sabah akşam. onun sevmediği şeyler arısütü, polenli süt, itirfa ediyorum bide böğürtlen kökü suyu verdim kusuyordu az daha adam ama ben içiyorum herşeyi napabilirimmmmm

paşa sanıyorlar kendilerini de ondan yani. bi anaları bi biz şımarttık. obur tontiş adamlar oldular... süt buharı bi garip geldi bana...

canım ben 3 bardak sütü kaynattım içine yarım demet maydonoz attım 5 dk falan ancak kaynatmısımdır sonra tencereyi yere koydum dizlerimin üzerinde çöktüm belime çarşafı iyice doladım buhar bir yere kaçmasın diye 10 dk ancak durmuşumdur.sonra döktüm bir daha yaparsak yeni yapmamız lasımmış.açıkçası yaparken bir garibime gitti yani ne bilim süt sonuçta ama herşey tedavi için dedim varsa bunun günahı rabbim affetsin.3 gün yapılcak canım ama hemen üstünü başını giyinip kendini sıcak tutman gerek yoksa üşütürsün benim ilişkide oldu uzun süre sonra.önümüzdeki ay kısmet olursa hem süt buharına oturcam hemde preseed kullancam onunda faydasını gören çok hemde bir zararı yok onaylı yani:) doktora 1-2 ay sonra gitcem bu arada boş durmayalım

şifa olsun... cnm. bana garip geldi. tedavi olmuyormuydun. ben mi karıştırdım ?...

şifa olsun... cnm. bana garip geldi. tedavi olmuyormuydun. ben mi karıştırdım ?...

Oluyordum canım ama eşimin babası vefat etti babamız yani o yüzden bir süre yani 1-2 ay doktora gitmicem evde vakit geçircem sonra saten geliştirici iğne ve çatlatma iğnesi veriliyo olursa artık öle denicem.bakalım kısmet.

paşa sanıyorlar kendilerini de ondan yani. bi anaları bi biz şımarttık. obur tontiş adamlar oldular... süt buharı bi garip geldi bana...

aynen öyle tatlım hatta ben kızınca paşa torunumusun oğlum sen diyorum öyleyim evet diyor benimsemiş yani durumu süt buharını çok duydum ben ya hatta kk dada gördüm topiği falan var.. faydasını gören çokmuş. ben de önümüzdeki ay yapmayı planlıyorum. asyanınki tutar inşallah bu ay

tatlım preseed biz kullanıyoruz gebelik için değil de yani şöyleki (biraz açık yazıcam ama ayıbı falan kalmadı herşeyi yazıyoruz zaten )ilişki esnasında acı olmuyor.. benim öyle sıkıntım olurdu eskiden doktora sormuştum preseed önerdi başka kayganlaştırıcı jellerde varmış ama preseed spermlere zarar vermiyormuş. o sebeple kullanıyoruz biz. içinden enjektörler çıkıyor onlarla vajinaya enjekte edip 10-15 dk sora ilişkiye giriliyor prospektüste öyle yazıyor ama biz öyle yapmıyoruz çok vıcık kaygan oluyor yani gerek yok gibime geliyo biraz sürüyoruz üstüne o kadar. ama dediğim gibi en içe doğru enjekte edince spermlerin oralara ulaşmasını kolaylaştırıyomuş. işte böyle şekerim. bence al ama tavsiye ederim bende gebelik gibi bi yararı olmadı biliyosun ama faydalı bir ürün

canım nerden alıyorsun o dediğin sorun bendede oluyo hiç aklıma gelmemişti.bende önümüzdeki ay alayım 100 tl sanırım içinden 6 tüp çıkıyo.önümüzdeki ay bende denicem canım hayırlısı olsun artık.

kızlar ıns emeklerınız bosa cıkmaz.rabbım güzel gönüllerınıze göre verir

ayy papilim o dedıgınız seyın ne oldugunu hıc bılmıyodum ben :26:neler varmıs megersem..

hadı bakalım ben 2013den cok sey beklıyorum hepımızın adınaaaaa

tatlım benim eşim bittikçe gitti gidiyordan sipariş veriyor. evet 96 tl gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. öyle bir sorun varsa kesin almalısın canım benim artık hiç öyle değil çok memnunum... evet içinden 6 tüp çıkıyordu tüpleri kullanmıyorum ben hiç. öyle çok gidiyor tatlım yaaa, zaten pahalı bi ürün. yada tüpün içine az koyacaksın. orda yazdığı gibi koysan 1 ayda biter valla

valla tatlım çok güzel bi ürün ya ben çok memnunum iyiki söylemiş doktorum. jel zaten içinde öyle zararlı katkı yok bakmıştım içindeki maddelere.. evetttttttttttttt 2013 çok güzel olsun inşallahhhh.. ya edlincim milliyetteki burç yorumumda (yıllık) diyorki bu yıl bebek sahibi olacaksınızz bugün okudumm çok heyecanlandım inşallahhh Allahımmm inşallahhh... her gür bir burçu veriyorlar bugün sıra başaktaydı bende bekliyodum heyecanla

ya cnm sen çok pozitif bir insansın..ınanılmaz pozıtıf enerjı alıyorum senden..hıc öyle isyankar karamsar tavrın yok..hem umutlu nese dolu yazıyorsun..bılmıyorum içime doğuyor ya hayırlı haberler alacaksın sen

canım benim teşekkür ederim o senin pozitifliğin tatlılığın aslında içimde çok takıntılı bıdır bıdır kendimi yiyen bir insanım ama olumlu bir şeylere tutunmak istiyorum, öbür türlü çok mutsuz ediyorum kendimi eşimi.. inşallah çok beklemem canım yaaa çook sağol kuzum.. hepimiz kuzularımızı kucağımıza alırız inşallah sağlıkla inşallahhh ehp güzel haberlerle dolar topiğimiz temennim bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…