Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

arkadaşıma sordum saydıklarından varmış içinde aynı macun

ahh ahh hiç sorma, şu testlere verdiğim parayla çocuk sevindirseydim keşke, bari bi işe yarardım neyse napalım dediğin gibi Allah büyük.. inşallah bizde mutlu olucaz elbet bir gün :) hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz kolay gelsin ev işinde de
arkadaşıma sordum saydıklarından varmış içinde aynı macun

canım evet ben de alayım ondan. diğer ay kullanırım artık. sen bi hamile kalda önce biz arkandan gelelim

benimde ilacım 5 tane falan kaldı bitsin artık ya uyku yapıyor sinir yapıyor vs.sıkıldım yani.. sonrada bir kaç gune kadar olurum adetle birlikte başlarım birde soğan suyu içicem yine şifamız olur inşallah kuzummm o macun ne kadarmış sordunmu

canım benim yeni döngün inşallah bebiş getirir sana. soğan suyumu içeceksin sana iyi geliyordu değilmi. benim reglimi 11 gün geciktirmişti ben o yüzden cesaret edemiyorum. o macun 35 tl imiş canım. sen kaç liraya aldın?

ben geldim canlarım,napıyorsunuz bakalım

canım benim iyiyiz sen nasılsın? evdesin değil mi

he bu arada ben böğürtlen kökünün kilosuna 80 tl para verdim adama bu ne yaa böyle dedim. abla çok zahmetli toplanıyor bu kök, dikenlerin arasından. heryerde de bulamazsın. fiyat ondan böyle dedi. hay maş. böğürtlen köküne bak sen dedim neyse napalım şifa olsun çatır çatır çatlansın yumurtalarımı inşallahhhhhhhhhhhhh

evet kuzum evdeyim iyiyim çok şükür bugün daha bir iyi hissediyorum kendimi.

uf o ne ya. şifa olsun...

çok sevindim canım ya daha da iyi olacaksın inşallah hava da tam evlik.. kendine güzel bir nescafe koy, battaniyenin altında dizi izle benim yerime de.. bolll bol dinlen canımın içi

tam benim şuan ki görüntümü tarif ettin dizi manyağı oldum zaten yine sardım dizilere. cuma işe başlamak fena sarsacak birde yılsonu tam yoğunluğun ortasına düşeceğim.,böğürtlen muhabbeti var ne işe yarıyormuş o

aman ne güzel kafa dağıtırsın iyi oluyor diziler. ya bence 1 gün daha al izin cuma işe mi başlanır ya, sağlık ocağından al olmazsa, evin yakında biyerlerden al derim. ya böğütlen muhabbeti benden çıktı bana doktor klomen verdi ya biraz araştırdım böğütlen suyu içmek yumurtanın çatlamasına yardılcı olup kist oluşumunu engelliyomuş. dün aktarda aynı şeyi söyledi. çok bilinen bir şey değilmiş ama faydasını gören çok. ben de aldım bakalım 1 hafta kullanıcam...

Son düzenleme:

iyiyim tatlım çok şükür sizler nasılsınız
çok şükür iyiyim cnm dinlen bol bol

maşşallah kız ama duymuştum zor toplandığını inşallah şifamız olur bebem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…