Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aminn aminn...

ay maş.. sağlıklı sıhatli doğar inş...

kuzum benım sımdılık dogum korkum yok..hanı kadınlar korkarya normal dogumdan fılan.. bana farketmez :)ama mecburen sezeryan olacak sanırım.cunku kan sulandırıcı ıgne kullananlarda normal dogum yaptırılmıyormus..kanamanın asırı olma ıhtımalıne karsı... dk. henuz konusmadık daha erken sanırım

günaydın kızlar herkes iyidir inşallah..

canım tabi daha zaman var bebeğin ve senin için hangisi daha sağlıklı olacaksa öyle olsun

ben geldim ama kimsecikler yok
alışmaya çalışıyorum kızlar yeni halime yapacak birşey yok RAbbime sığındım beterinden korusun diyorum.
genel manada iyiyim arada kasık ağrılarım var kanamam kesildi gibi perşembe kontrole gidicem . bakalım ne diyecek.
olayımı biliyorsunuz ani gelişen bir düşük işte.ama kendi drum nasıl anlamadı onu ben anlayamıyorum işte.hani kalp atışını duymayaydık kendini görmeseydik daha mı kolay olurdu bu bilemiyorum bu şekilde 12 saatte kendini gördüğün kalp atışını duyduğun bebeği tekrar görememek çok acıttı canımı.Allah kimseyi o yolda bırakmasın.
dualarımızı ederken hep sağlıklı hamilelik dileyelim kızlar

Son düzenleme:

canım benim çok şükür aramızdasın Allah ım beterinden korusun betülüm.umarım en kısa zamanda tekrar karnına bebişi koyar Allahım. hepsi geçecek canım merak etme sağlıkla bebek sahibi olucağız inşallah dikkat et kendine bol bol dinlen dualarım seninle tatlım

günaydın arkadaşlar...

Allah sabır versin canım. kalp atışını duymasaydında kolay olmayacaktı... bol bol dinlen. inş. hayırlısı ile sağlıkla gelecek bebeğin... seni bırakıp giden mercimeyinde sana duacı olacak inş...

Günaydın kızlar dün hemen çıktım bir daha da giremedim o kadar yoğunlaşmaya başladıkki yılsonu işlemleri çok vakit alıyor, zaman kısıtı da var. mesaiye kalmamak için var gücümüzle çalışıyoruz... bu arada dün aktarda böğütlen kökünü buldum güzelce yıkadım yarısını kaynattım süzdüm şişeye koydum ve sabah 1 bardak içtim. tadı berbat :) ama devam edicem. aktardaki çocukta benimle aynı fikirde. yanlız yumurtlama dönemine gelince bırakıcam 1 hafta falan içebilicem geri kalan kısmınada bir sonraki regl döneminde. bir de civan perçemi varmış çok iyi dedi ama bilmiyorum onu araştırmak lazım tabi..

Gunaydin arkadaslar
Internet problemi sebebi ile uzun zamandir takip edemedim
Efsunn07 bu arada cok gecmis olsun canim Allah bir daha boyle kotu bir tecrube yasatmasin
Allahim tum isteyenlere saglikli gebelikler evlatlar nasip etsin.

Gunaydin arkadaslar
Internet problemi sebebi ile uzun zamandir takip edemedim
Efsunn07 bu arada cok gecmis olsun canim Allah bir daha boyle kotu bir tecrube yasatmasin
Allahim tum isteyenlere saglikli gebelikler evlatlar nasip etsin.

sağol tatlım evet yoktun bi kaç haftadır.. en son bat bekliyordun öyle hatırlıyorum yeni aya mı devroldu hayaller hepimiz gibi?

canım çok geçmiş olsun
ben bebişimin kalp atışlarını duyamadan kaybettim inan bana bu da çok zor hiç kolay değil
lütfen üzme kendini herşeyin hayırlısı olsun

gunaydın hatunlar nasılsınız keyfiniz nasıl? sevgicim ben az bir sure içtim çivan perçemini tadı kötu değil tekrar başlarım olmazsa :)

gunaydın hatunlar nasılsınız keyfiniz nasıl? sevgicim ben az bir sure içtim çivan perçemini tadı kötu değil tekrar başlarım olmazsa :)

tatlım baya methetti adam o bitkiyi. hatta bana bir karışırım önerdi içinde civan perçemi aslan pençesi tarçın lavanta keçiboynuzu bişeyler daha var ama almadım. yani zaten başka şeyler yapıyorum ya.. ama olmassa bi kaç ay sonra alın deneyin çünkü faydasını gören çok dedi :44: araştırmak lazım. sana bi sorucam. ben şimdi klomen kullanıyorum ya 3. günüm bugün böyle bi karıncalanma hissediyorum kasıklarımda inceden inceden giriyor ama sürekli durmaksızın. bu normalmidir?

bende karışımı var işte bu saydıklarının içerim bende başlarım adet olunca..normaldir cnm sabah akşammı içiyorsun klomen yumurta geliştirici ve yumurta sayısını arttırıyor bu yuzden ağrı olması normal aman dikkat et çatlamayan yumurta bu ilaçla kist yapıyor ben çok ağrı çektim çok.. iğne yapacakmı peki bu ilaç bittikten sonra

tatlım daha belli değil, boyutuna göre falan karar verecek ama bu ay iğne yapmayabiliriz demişti ilk kez denediğimiz için. ben de işte böğürtlen kökünü ondan aldım kist olmasın diye inşalllahh işe yarar hergün 2 bardak içicem bir hafta boyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…