Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar neredesiniz ya bnm bugün adetm bitti ama birkaç gündür midem bulanıyo ya.Oruçluyken bu kadar kötü olmadım anlamadım arada da kasıklarıma batmalar oluyo.Evet hamilik değildir ama nedir ya:18:

belkide yumurtluyorsundur cnm dikkat et kaçırma mide bulantısı olabiliyor normaldede

ayyy ne bileyim kiz ama benimde belirtilerim icin biraz erken sanki :)) ama belirti boyle mi olur ki hadi akinti falan tamam da o bende genelde de oluyo zaten idrarin koyu ve kokulu olmasida mi belirti bilemedim ki ?

yumurtlama dneminde benimde koyu oluyor turuncu nerdeyse ama reglye yaklaştıkça açılıyor rengi hormonlardanmıdır acep

kizlr mrb uzun zamandr gireemedm tlfndn giriyorm yazilari okyamdm umarm hrsey yolndadr yasadklari paylasmk istedm ovalasypn testm adetn 18.gunu ilk cizgodn koyu cokti denedk sonraki gun ayni renkti denedk baska denemedk insaalah tutar dua edin lutfen simdidn kadir gecenz mubarek olsn duada bulualim

inşallah tutmuştur cnm şimdiden birbirimize dua etmeye başlayalım çook mübarek bir gece olacak

kızlar kan cıvıklıgı hakkında bılgısı olan varmı acaba???????????? varsa paylassın lutfen google dan ara ara gozum agrdııııııııııııııııııııııı

yumurtlama dneminde benimde koyu oluyor turuncu nerdeyse ama reglye yaklaştıkça açılıyor rengi hormonlardanmıdır acep

olabilir valla canim bilemiyotum inan tek bildigim artik hic biseyi hamilelige yormicam olmuyo cunku evham yapmicam yani :) buyuk ihtimalle yumurtlama belirtisi yada oruc tutuyorum ya butun gun su icmiyoruz ondan da olabilir icimdekiler iltihapli mi geliyo artik nasil geliyosa koku yapiyo herhalde :)

günaydınlar.
dün gece çift çizgiyi dğerlendiremedik çok canım sıkıldı ya saçma sapan bir nedenden birbirmize girdik aslında önemsiz ama sırf dün geceye malolduğu için konuşmuyorum şuan kendisi ile gitti caanıım yumurtalarım ya

Son düzenleme:

gunayydin tatlisim yaa cok uzuldum tartismaniza olsun esler arasinda oluyo boyle sen yinede kus durma allah buyuktur canim nolucak dun olmazsa bugun olur sikma canini

canım çift çizgiyi gördüğün gün yumurtlamıyorsunki ondan 24-48 saat sonra yumurtluyorsun.sende o saman bu gece barışmanın yollarını ara canım herşey bebek için,herşey bebek için

Kızlar günaydın..Kadir gecemiz mübarek olsun..Rabbim bizi güzel kullarından eylesin tüm günahlarımızı affetsin bu gece..
Rabbim gönlünüzden kalbinizden ne geçiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inşallah..
ben bugun oruçluyum Allah kabul ederse..ama şimdiden uyuklamaya başladım

gunayydin tatlisim yaa cok uzuldum tartismaniza olsun esler arasinda oluyo boyle sen yinede kus durma allah buyuktur canim nolucak dun olmazsa bugun olur sikma canini

canım çift çizgiyi gördüğün gün yumurtlamıyorsunki ondan 24-48 saat sonra yumurtluyorsun.sende o saman bu gece barışmanın yollarını ara canım herşey bebek için,herşey bebek için

ya işte asıl çift çizgiyi pazar gördüm c.tesi çalışma olduğundan pazar ara verelim pzt yaparız diye düşündüm.bu akşam da olur mu bilmiyorum ki.neyse hayırlısı diyelim canlarım

bu arada tekdilekim ne yaptı acaba???
kadirgecemiz mübarek olsun dualarımız kabul olsun canlarım
bugün sevginin dua günü.

olur bebegim olur allah buyuk o isterse hersey olur :)

cumlemizin kadir gecesi mubarek olsun :) aslinda kadir gecesini son 10 gun icinde aricakmisiz bende son 10 gune girdigimiz geceden beri kuran okuyup namaz kildim rabbim kabul etsin insallah kuranimi okurkende hepinizi gecirdim aklimdan canlarim allah kabul etsin insallah :))

ne güzel allah kabul etsin kızlar

Allah kabul etsin canım ne iyi etmişsin..Duaların kabul olsun inşallah..

günaydınnn kızlarrrrr

canım çok isteyince böyle oluyo yaa, uyuz oluyorum ben de bi terslik çıkıyo.. ama sen bugünlük barış sonra yine küsersin ben öyle yaptımm çünkü benim kritik önem düzeyinde yaklaştığım o haftada onun muhakkak çok önemli işleri ıvırları zıvırları oluyo gıcık oluyorummmmm

Günaydın kızlarrrrrrrrrrr,,

Hepinizin kadir gecesini şimdiden kutluyorum..Oruçlu değilim bugün ilaç içiyorum baya borcum olduu...kızlar benim bugün 7.günüm kasıklarımda hareketlenmeler başladı 2gündür soğan suyuda içiyorum.bu gece bol bol dua edeceğim canlarım hepimiz için...Yüce rabbim yardım elini üstümüzden eksik etmesin.Allahım yardımcımız olsun kızlarrr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…