Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kesinlikle haklısın benim kadar ayrıntı düşünmesin benim eşim ama şuanki halinden biraz daha fazla düşünebilir yani

valla yaa hep gezesim var hiç işe gelesim yokkk 2 gün bile iyi geliyor insana, eylülde tatil yapıcam bolbollll soğan suyu bugün bitiyo benim akşam alışkanlık yaptı boşluğa düşücem bitince

ay tatil demeyin canım çekiyor. olan var olmayan var yani

Son düzenleme:
valla yaa hep gezesim var hiç işe gelesim yokkk 2 gün bile iyi geliyor insana, eylülde tatil yapıcam bolbollll soğan suyu bugün bitiyo benim akşam alışkanlık yaptı boşluğa düşücem bitince

iyi uyguladın sen soğanı.ben çok başarılı olamadım onu uygulamada.acaba kuru soğan yesek faydası olmaz mı
ben de test müptelası oldum alışkanlık yapıyor ya o test

erkeklerin giyeceği kıyafeti bile bayanlar düşünüyor

ama tatil çok tatlı bişiy çok ballı bişiy ben de biriktireyim diyodum biraz çıkmiyim falan ama, sonra düşündümm amannnn boşverrr dedim, hepsini bitircem :26:

iyi uyguladın sen soğanı.ben çok başarılı olamadım onu uygulamada.acaba kuru soğan yesek faydası olmaz mı
ben de test müptelası oldum alışkanlık yapıyor ya o test

valla canım benim de tadı hoşuma gitti niyeyse herkesin bu kadar zorlandığı bişeyi beğenmem de bi garip doğrusu ne mide varmış ayy o test öyle bacımm bağımlılık yapıyo bırakamıyosun benim bitmiştide öyle kurtulmuştum inşallah sende gebelik testinde çifti görüp bırakcaksın.. bugün kaçıncı günün, çalışmalar devam dimi

bu arada küçükpisiden alıntılarken sanki o yazmış gibi olmuş kocacığı giydiriyorum evet, moda tasarım heveslerimi onun üstünden alıyorum böyleceeeee

ya ben 9.gün 2.çizgiyi belirgin ama daha silik bir şekilde gördüm çalıştık.10. gün iki çizgide aynı gibiydi dündü 1 gün atladık işte.bu akşam da muhtemelen aynı şekilde olur diye tahmin ediyorum çalışırız bi aksilik olmazsa.
bu arada ben erken yumurtluyorum anladığım kadarı ile

2 ay izin mi yapacakmış ? vay be izne bak. başka bir doktor bul tatlım ya nisa hastanesiydi dimi
evet cnm nisa hastanesi ay ne bileyim şimdide tekrar başa dönmek istemiyorum yeni bir doktorla
okadar izinmi olur 1.5 ay özeldemiydi belki hastane değiştirmiştir
özel hastane cnm rahatsızmıymış ne uyuz oldum iyice
belki seminere falan gitcekdir yurtdışına eğitime falan.. bencede değiştir ebruşum doktoru.. eğer çok memnunsan o gelince tekrar ona dönersinn

değiştirecem de cnm guvenemiyorum ki ya korkuyorum çok şeytan diyor gitme otur bekle :2:

evettt erken görmüşsen hakketen bugün koyulaşmıştır iyice, şu 2 3 gün baya sıkı çalışın bakalım haydi hayırlısı inşallahhhhhhhhhhhh

doğru diyosun ama bekleme bence, genel muayeni ol, kist gitmişmi vs.. belkide bu yeni doktor daa iyi olur fıstığım

enabe,papillomaur,bilgemadam,fatmaipek,küçük pisiark.duasını okudum rabbım gonullerınden gecenı versı ınsl...

yarın kadır gecemızdee ne duanız varsa kabul olsunnn ınsallahhhhhhhhhhh

efsun cumm ben 16 sında gıdıyorum memlekete duamı okudugunuzda yazarsınız gelınce okurum ınsl... baska yapmam gerekn bır sey varmııı ben sedce tehıd okuyorumdaaa baska varsa ozele yaz sana zahmet de vaktımm yok nette fasla durmaya gırınce okuyum olurmu sımdıden cok sagolun arksadlarrrrrrrrrr

arkadaşlar iyi akşamlar.iki gündür yoktuk,misafirlikdeydik.afedersiniz asyahayat ve karbeyzanın dularaını okuyamadım,ama yarın inşallah okuyup da yazıcam buraya,özür dilerim geç oldu.enabe,arkadaşım senin duanı okudum.Allah kabul etsin inşalllllllllllllah...

kızlar neredesiniz ya bnm bugün adetm bitti ama birkaç gündür midem bulanıyo ya.Oruçluyken bu kadar kötü olmadım anlamadım arada da kasıklarıma batmalar oluyo.Evet hamilik değildir ama nedir ya:18:

kızlar neredesiniz ya bnm bugün adetm bitti ama birkaç gündür midem bulanıyo ya.Oruçluyken bu kadar kötü olmadım anlamadım arada da kasıklarıma batmalar oluyo.Evet hamilik değildir ama nedir ya:18:

valla bilemedim ki canim ben simdi usutmus olmayasin ? ama yumurtlama doneminde de olabilrsin bnmde oyle sancim oluyo cunku yumurtlama donemimde :) regl olmama 10 gun kaldi benimde feci derecede akintim var ve soylemesi ayip ama idrarim cok koyu ve kokulu oluyo neden acaba bende bunu anlayamadim mesela :)

Son düzenleme:

ne biliim cnm anlayamadım valla ama seninki de sanki hamilelik belirtisi gibi ya nedersin

ne biliim cnm anlayamadım valla ama seninki de sanki hamilelik belirtisi gibi ya nedersin

ayyy ne bileyim kiz ama benimde belirtilerim icin biraz erken sanki :)) ama belirti boyle mi olur ki hadi akinti falan tamam da o bende genelde de oluyo zaten idrarin koyu ve kokulu olmasida mi belirti bilemedim ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…