Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Çok gecmiş olsun canım ya zordur alerjiyle ugrasmak..umarım çocugun alerjik olmaz:)) Cocugun var mı bu arada, ilkine mi çalışıyorsun :)

şifa olsun inş. mideni iyice karıştırmışsın...

ücretsiz izin hakkın felan yok mu???.. kendin bakabilsen ne güzel olur..

Efsuncum sen hangi şehirdesin bu arada?

Günaydın herkese hayırlı haftalar,
efsuncum benim yeni regl tarihim 5 eylül, müsait olduğunda düzenlersin canım
karbeyza, asyahayat, enabe, kızlar tevhidlerinizi okudum, ALlah kabul etsin inşallah tüm okuyanlarınkini, tez vakitte hamişler listesine kayarsınız inşallah

şifa olsun inş. mideni iyice karıştırmışsın...

ücretsiz izin hakkın felan yok mu???.. kendin bakabilsen ne güzel olur..

Memur olmadığım için ücretsiz izin hakkım yok, ancak yasal dogum izni şansımız var. Ama annem de zaten 1 yasına kadar bakarım dıyor. MEsele 1 yasından sonrası zaten Bir de boyle daha anne karnına bıle dusmemıs bır cocugun mesele halıne gelmesı uzuyor beni. Mesela dese ki hayırlısıyla dunyaya getir de buluruz bir caresini dese, daha iyi hissedicem kendimi

sağol canım. inş. bebişim sağlık yönünden bana çekmez. evet gelirse inş. ilk olacak.

tüh ya. ama şu açıdan da bak. annen belli bir yaşa gelmiştir. 1 yaşından sonra bebişin hareketlenecek onun peşinden koşturmaya başlıyacak, gerçekten zor iş.... hele yaş ilerleyince... onunda kötü bir niyeti olduğunu sanmıyorum.

birde bu sorunlar ortaya çıkıyor.

kızlar günaydınn... İyi bir hafta olur inşallah bizler için. Ben son beş altı gündür kötüyüm. Miğdem bulanıyor, ağzımın tadı yok. Kusma falan yok. Gerçi bazı yiyecekleri zorlasam o da olur. Et süt görmek dahi istemiyorum. Hafta sonu ne güzeldi. Yatarak geçirdim. Ama şimdi işteyim ve çok zorlanıyorum. İşlerimde aksi gibi bu aralar o kadar yoğunki mesai yapmam bile gerekecek. Perşenbe kontrolüm var. Çok heyecanlıyım. Allah çalışan tüm anne adaylarına yardım etsin. Çok zor.

Annem koah hastası zaten. Ondan bakmasını beklemıyorum ben. Hevesimi içime tıkmasaydı iyiydi. Dün cocuk dusunuyorum deyince öyle bir değişti ki bakısı, kalakaldım, içim ezildi..nerdeyse vazgececek hale geldim( İnsan cok etkileniyor annesinin tepkilerinden, illaki ondan onay almam gerekiyor gibi bir his

Efsuncum sen hangi şehirdesin bu arada?

istanbul canım sen?

tamam canım değiştirirm listede

Hamileliğin hayırlı olsun , tebrik ederim. Cok zor günlerdesin şimdi..ÖZellikle çalışırken cok zor di mi, kimse de halden anlamaz kolay kolay, ama nasılsa 16.haftadan sonra kendini daha iyi hissedeceksin:)) ya sabır

kızlar benim kırmızılar hala gelmedi. şimdi ne adet olacağıma ne de hamişliğe dair belirtim yok denecek kadar az. sadece bastırınca göğüslerim acıyo o kadar. bugün yola çıkıcam 2 hafta yokum. dua edin de bu kırmızılar gelmesin bende. benim de dualarım sizlerle olacak. öptüm hepinizi

canım allah yardımcın olsun zor gerçekten çalışırken zor.

birde bu sorunlar ortaya çıkıyor.

ya sorma çalışırken birde bu boyutu çıkıyor gerçi Allah çocuklarımıza ve bize sağlık versin zor mor çözülüyor bişekilde

o hiç değişmeyecek zaten yaşımız kaç olursa olsun illa annenlerden onay almak zorunda hissediyoruz kendimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…