Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bence annen haklı kimi bebekler geç gösteriyor kendini ben de 7 . haftanın sonlarında görmüştüm. ama çok endişeniyorsan bu haftaiçi başka bir doktora git canım bayrama var çünkü daha

naaapim cnm şimdi ben :18:

bilemedim wallaa ..

kocam da ne rahat yaaaaaa ne korkuyon salıncakta sallanmaya gitmiştir,geziniyodur kalbe miğdene fln gitmiştir kime çekecek bize çekmiş geziyo ööleee diyooo ...

beklesem miiiiii , yoksa gitsemm miiiii bilemedim şimdi :26:

valla canım durumunu okudum. bayrama da daha epey zaman var. bence de başka bi doktora görün derim.

önceden gittiğinde görmişmüydü dr un cnm içinin rahatlaması için git bir özele baksınlar iyice
efsun sanırım zehirlendik baklava diye tahmin ediyorum eşimde bu sabah çok kötüydü zor ayakta duruyorum tamda yumurtlama zamanım bu ay bebiş olursa mucize olur heralde geceyide çok iyi değerlendiremedik zaten

valla canım durumunu okudum. bayrama da daha epey zaman var. bence de başka bi doktora görün derim.

kocam gitme bekle diyoo kararsz kaldım iyice korkuyorum acaba kendi kendime mi panik yapıyorum anlamadım

önceki dr.um byramdan sonra gel bebişi görür,kalp atışını duyarız demişti... keseyi görmüştü sadece .. anlamadım gitti walla

slm kızlar geçmişi çabucak okudum yani bir haber yok anlaşılan bugün.:26:Bnim reglimin 4. günü azaldı gibi sanki normalde 6 gün sürer.Hyırlısı bittse de çalışmalar başlasa

canım telaş yapma bence sakin ol birşeyciği yoktur bebişinin inşallah

huysuz melek yolk kesesi mi bu görünen? eğer öyleyse geç döllenmeden dolayı geç görünebilir bebeciğin

Son düzenleme:
Kizlar nasilsiniz Bayram sebwbiyle asiri bi yogunluk yasiyorum isyerinde giremiyorum ama dualarim sizinle bilin istedim sizi cooooookkkkkkk seviyorum.........

karbeyza ve asyahayat dualarını ettim allah kabul etsin size nur topu gibi evlatlar nasip etsin

günaydın canlarım bugün asyanın dua günü Allah kabul etsin dualarımızı

canım çok geçmiş olsun
sen de test kullanıyorsun dimi bu ay.bende ilk defa kullanıyorum.dün 10 gün 2.çizgi çıktı direk aynı koyulukta değildi ama belirgindi aynı koyulukta iki çizgi olduğunda mı yumurtluyorsun demekti?

ne kadar durgun burası böle gene herkes bayram temizliğinde herhldebnm adetmn 5 . günü ama kasıklarımd ara ara sancı hissedıyorum .Galiiba yumrtlama zamanım geliyo bnyo yapsam da çalışmalar bşalasa

mavi hayal ordamısn :) benimde aynen canım hastalığım bitti gibi ara ara leke geliyor sadece :) şimdi soğan suyu kaynattım onu içicem birazdan.benimde 5.günüm.bugün klomenede başladım hayırlısı inş..bakalım bu ay neler yaşcaz :)

evet cnm ikisinin aynı koyulukta yada daha koyu çıkması gerekiyor ozaman yumurtluyon ben bu ayı değerlendiremedim malesef allah nasip etmeyince her türlü aksilik geliyor başa

inşallah güzel şeyler yaşıcz cnm bol çalışma bol dua

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…