Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yine kimsecikler yok bn de çok giremedim nete bugün youtupta yaşama yolculuk belgeselini seyrettim kızlar insanın oluşumunu en iince detaylarına kadar gösteriyolar o kadar güzel ki Allahın büyüklüğü kudreti bir kez daha anlaşılıyo.Tam bir mucize inşallah bize de nasip olur o mucize.İzlemenizi tavsiye ederim.

kalplerimiz birmiş .bnde bugün aynı videoyu izledim.hamile olmadan öncede izlemiştim ama daha farklı oluyo tabi.her ne kdr daha ultrasonda görmediysek beta hcg ye göre hamişim.Pazartesi yi iple çekiyorum bi haftadır.Allah ım hepiciğimizin dularını kabul etsin...

merhaba bayanlar benim nacizane bir sorum olucak kısaca şöyle söyleyeyim.5 yıllk evliyim ve çocuğum yok şimdiye kadar tercihen böyleydi.bu sene yani 2013 yaza doğru bebek istiyoruz artık.benm rahmim kalp şeklinde ve 3 aydır rahim duvarım kalınlaşması var.dktr şuan olmaz bebeğin çok zor dedi bana gynelle doğm kont. hapını verdi.ben doğal yollarıda denemek istiyorum.soğan kürünü doğum kontrol hapıyla almamın bir mahsuru olurmu?fikirlerinizi rica ediyorum..

bir zararı olacağını sanmıyorum cnm

bugünde midem fena zor tutuyorum bat yakın olsa kesin hamileyim derim ne oldu bana anlamadım birde akşama misafirim var.gecede bişey yiyemedim bulantıdan

Gunaydin herkese gunlerdir evde olmadigim icin yazamadim . Dun gece geldim ve bu sabah kirmizi bi gune uyandim maalesef yeni bat 10 eylul hayirlisi artik .

kızlar akşam eşimle konuştum ben soğan kürünü o da keçi boynuzu kürünü uygulayacak. başta kabul etmedi ben sevmem keçi boynuzunu falan dedi ama sonra benim soğanı duyunca ne kadar istediğimi anlayıp kabul etti ama aklıma takılan bi şey var benim. şimdi bu soğan kürünü adet bittikten 7 gün sonra uygulamaya başlıyomuşuz. sonra 2. seferde battan 10 gün önce başlanıyormuş. ama bende şöyle bir durum var: benim adetim hep 5 gün öne geliyor. benim bat ayın 12si. 5 gün sürüyo. 17 sinde adetim bitecek. 24ünde başladım diyelim 7 eylülde bitecek. ama zaten öbür adetim 7 eylülde başlayacak kafam çok karıştı:26:

kızlar gördüm kırmızıları dün :) buna da şükür, özletmişlerdi kendilerini :))) ama kırmızılar gelince duaları okuyamadım kızlar. abdest sonrası okucem hepsini, bu ay olsun olmasın gider dualarımız yerine :) zaten hepimizin uygun zamanı var inşallah :))

saol canım ağzına yüreğine sağlıkkk...evet dün gördüm kırmızıları ama sen ne durumdasın canım.

benimkiler de durur mu geldi hemen ablası hahaha... neyse kısmet tabi bu işler henüz zamanımız gelmemiş :) yakındır inşallah...

canım bu kadar sık enfeksiyon oluyorsan tahminim iç genital bölgeleri sürekli temizliosun? genital temizliği sadece dış kısım için ve bunun için olan ürünlerle yapın kızlar! vajinanıza ne kadar su veya temizlik ürünü denk getiriseniz enfeksiyonlarınız hiç bitmez. çünkü vajinanın veya genital bölgelerin sık yıkanması oranın florasını bozar.. aman dikkat.

orkidecim sen de özellikle mantar vs olduğun zamanlar tuvalet sonrası bile her defasında yıkamamaya çalış, nemli bıraktığın anda artar çünkü enfeksiyon..

bir de her akıntı mantar veya enfeksiyon olmayabiliyor, üzmeyin kendinizi :) bebiş gelcekse her türlü gelir canım.. Allah yardım eder her türlü

benim bildiğim adetten önceki 14.gün başlanıyor canım? 7 rakamını hatırlamıyorum? yani yumurtlama sonrası dönemde başlanıyor diye biliyorum çünkü bu kür yumurta gelişimi için değil? BAT'ın neyse ondan 14 gün önce diye biliyorum?

ama adetten önceki 14. günle adet bittikten sonra 7. gün zaten aynı. o da tam yumurtlama zamanına geliyo sanki:26:

ama adetten önceki 14. günle adet bittikten sonra 7. gün zaten aynı. o da tam yumurtlama zamanına geliyo sanki:26:

pardon canım ya "bittikten sonra" lafını görmemişim... hep adet günü olarak söylenir ya böyle şeyler.

ama öyle hesap yapma zaten herkeste farklı ya adet süresi, sen yine SAT'tan 14 gün önce olarak hesapla hata olmasın. adetin gelmeden bitmiş olsun soğan kürün.

cevabın için teşekkürler redy. inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz tez zamanda

hiiiimm anladim tatlim duymadim hic o koyu ama annemde babamda termeli onlar kesin biliyodur :) sen gittin mi hic samsun termeye ?

ben fatsaya cok gitmedim 2 kere falan gitmisimdir oda cok kucuktum hatirlamiyorum :)

ooooooooooo çok gittim hemde ama 2-3 senedir gitmiyorum bakalım bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum hayırlısı...

tünaydın hanımlaaaaaaar

nasılsınız bgünnnn

yaaa bizim bebiş hala ultrasonda görünmedi endişeleniyorum :18::18::18:

listemiz kabarık ama neden kimsecikler yok...gelin de çene çalalım kızlar sıkıldım

tünaydın hanımlaaaaaaar

nasılsınız bgünnnn

yaaa bizim bebiş hala ultrasonda görünmedi endişeleniyorum :18::18::18:

tünaydın canım endişelenme daha çok minik annesi görünür doktorun ne diyor?? içini ferah tut

Son düzenleme:

kistin mi var canım neden uyguluyorsun soğan kürünü:26::26:

tünaydın canım endişelenme daha çok minik annesi görünür doktorun ne diyor?? içini ferah tut

göremediğim için oan hiçbirşey duymadım aklımda neden bebişi göremiyorum sorusu wardı kocam duymuştur da sormadım , kendi dr.um bayramdan sonra gel demişti,dün ağrım war

diye acile gitmiştik :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…