Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar dualarınızı bekliyorum bugun doktor kontrolüm var :26:

canım inş. bir problem çıkmazz kistte gitmiştir inş..doktordan gelir gelmez durumu yaz tatlımm..hadi hayırlısı olsun.

kelam senle batımız aynı.benimde 28.günüm bende 30 günde bir bazen 29 günde bir oluyor benimde kasıklarımda hafiften kasılma var.akıntım var biraz.gögüslerim ağrıyor ama olurum ben heralde yaa nebilim bukadar zamandan sonra hiç umut olmuyor

bnde arıyordum da bi türlü bulamamıştım yazışmayı link atılmış bile ben ararken

amaaaaaaaaaaaaaaaaan canlarrrr boşwerek yaa

canım neden umudun olmasın inşallah bebişin seninledir. sende ilaç kullanmışmıydın bu ay ya da kendi denemeniz mi olacak. inşallah ikimiz aynı gün burada mutlu haberi veririz umutlu ol olmasada inşallah bi sonraki ay

umutsuzluk yok kizlarr Rabbim en dogru zaman OL deyince OLACAK INSALLAH

slm kislar epeydir giremedim neler yapiyosunuz bakalim :) gecmisi okumadim varmi yeni meleklerimz guzel haberlerimz :)

selam kızlar...
ben bugun kendimi hiç ii hissetmiyorum ya heran bayılabilirim
fena halde susadım ve başım dönüyo

slm kislar epeydir giremedim neler yapiyosunuz bakalim :) gecmisi okumadim varmi yeni meleklerimz guzel haberlerimz :)

iyiyiz canım buralardayız iştesen nasılsın

selam kızlar...
ben bugun kendimi hiç ii hissetmiyorum ya heran bayılabilirim
fena halde susadım ve başım dönüyo

hadi ya Allah yardımcın olsun canım

selam kızlar :) benide dua listenize alırmısınız nasıl oluyor bide tam olarak ne yapıyoruz

alırız canım tabi.100 kere kelimei tevhid okuyup o günkü arkadaşımız için dua ediyoruz

Oh valla sanırım hepimiz hazırcıyız bende akrabalara gidiyorum saten yemek yapcak halimde yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…