Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

o güzel keyfi bilirr..burası gayette sıcak ve güzel paylaşımlı bir topik..beğenmeyene topik çok..

o güzel keyfi bilirr..burası gayette sıcak ve güzel paylaşımlı bir topik..beğenmeyene topik çok..

Kıslar saten biraz önce gördüm aynı arkadaş başka bir topikde daha siz benim hamile olduğuma sevinmediniz neden acaba falan yazmış.kıslarda sinirlenmiş atışmışlar bayağı.demekki bizden kaynaklanmıyo

canlarim ne durumdasiniz. hamis oldugunu ögrenen yok sanirim daha. ama merak etmeyin hepiniz tatli anne adaylari olacaksiniz bir gün .

ben daha doktora gitmedigimden bilgi veremiyorum ama kendimi cok iyi hissediyorum maslallah

slm tatlı anne adaayları 3 gündür giremedim ev falan baktık tuttuk o işlerimi hallettim bugün batın 28. günü ama ben 32-33 günde bir olurum bat 10 ağustos test de yapmadım ama kasıklarımda ağrı var ve akıntım var inşallah hayra vesiledir. yeni hamilelerimiz varmı çok geri gidemedim. ebebebruli inşallah hayırlı haberlerle dönersin dualarımız seninle..

kızlar dualarınızı bekliyorum bugun doktor kontrolüm var :26:

canım dualarımız seninle hayırlı haberlerle gel inşallah

inşallah canım hayrolsun belirtilerin

yaaa kızlar ben bu beğen butonuna basıyorum ama bendin yazmıyor beğenmek istiyorum bende nasıl olacak ki

kızlarrrrrrr selam geldim bende.ya ben hastalanackmışım gibi belirtiler var midem bulanıyor bu arada akıntım var..gelmeseler yaaaaaaaaaaaa şimdi bi wc ye gidiyorum duruma bakim

merhaba taliha senle batlarımız aynı tarih bendede adet olacakmışım gibi kasık ağrısı ve akıntı var gösüslerimde acıyor dokununca cumartesi hala gelmemiş olursa evde test yapacağım umutlanıyorum işte bu ay farklı iğne falan kullnadığım için daha umutluyum inşallah peş peşe müjde veririz topiğimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…