Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ben 2saatlik bir idrarla test yaptım,önce çok silik,sonra gözle görünen silik çizgiyi gördüm ben yaaaaaa.....:18::18::18::18::18::18:
ne dersiniz???hiç biriniz de yoksunuz ki çatlarım ben ya....

kızlar ben 2saatlik bir idrarla test yaptım,önce çok silik,sonra gözle görünen silik çizgiyi gördüm ben yaaaaaa.....:18::18::18::18::18::18:

kesin hamilesin yuppi geliyo bebişler

slm canım beni de ekler misin lütfen bat 12 temmuz sat 18 temmuz. 6. ay denememiz. olursa ilk bebek olacak allahın izniyle

selam kızlar nasılsınız?? benim idrardaki beyaz şeyler hiç gitmiyorsuda içiyorum halbuki ufff doktorada gidip gitmemekte kararsızım simdi hamilelik olabilir yada olmayabilir ilaç vercekler eğer enfeksiyon varsa ee ben nasıl kullancam ilaçlarımı daha benimkilerin gelmesinede 11 gün var inşallah gelmez gerçi kırmızılar:)

canım olsun allah en yakın zamanda nasip eder inşalahhh...bu ilişkiden bi hafta sonra kesin sonuç veren test markası ne canım ben öyle bir test olduğunu bilmiyordum :)) varsa ozaman adet gününe kadar beklemeye gerek yok dimi :))

çok eskilerden kişinin gebe olup olmadıgını bu yolla anlarlarmış eski topigimizde konuşulmuştu bi umut işte 3 4 gündür karışıkta benmde
kendimi incelemekten alı koyamıyorum

benimde karışık ama önceden nasıldı pek hatırlıyamıyorum :)birde kaşlarım düşmeye başladı bu aralar yani ben düzeltiyorum elimle onlar gene aşağıya iniyor kaldırıyorum gene pat diye iniyor:)

rüyamda kendimi hamile gördüm kızlar hayır olsun inş.

ayy hadi inşalahhhhh :)

Bu ay patlama yaşıyoruz herkez hamiş kalıyo

inşalah inşalahhhh :)

anladım canım.izin verirsen listeyi de o şekilde düzelteyimmi sonuçta bir süredir olmayan arkadaşlara da umut olursun bence.

bence asil öylesi yaniltici olur. cünkü biz iki bucuk senedir hadi sunu yapalim hadi bunu yapalim söyle deneyelim hicc demedik. Son iki aydir ben olaya el attim. Yani aslinda digerleri gibi kafama taktigim , ne yapsam da ne yesek icsek de olsa bu bebis dedigim ilk , iki ay öncedir. Bence hatta benim dururumum aslinda su sekilde örnek olmali :

demek ki bizim sorunumuz bir bütünmüs. Tiroid imin tedavi edilmesi, esime takviye uygulamam , kendime kür uyygulamam filan. bunlarin hepsi bir bütün. ve her iki kisiye de uygulanmasi gerek ddiye düsünüyorum ben ( eger ortada belirgin bir sorun yoksa ) sanki olmasini güclendirmis gibi..

peki öle olsun dersen, iki bucuk sene olrak degistirebilirsin. ama dedigim gibi denedigimiz son iki aydir. yani sürekli halvetler filan :))) hahahah

Gkcenglish canım okudum duanı ve gönderdim sana..
Allah gönlüne göre versin!
hep dediğim gibi: İnşallah olur ama olmazsa da canını sıkma her şeyin zamanı var :) inşallah çok beklet
mezler bizi :)

canım benim de var o beyaz beyaz yüzen şeyler ama netten de bişi bulmak mümkün değil
yani idrarda zaten santrifüj edildiğinde çöken şeyler hep mevcut -beli biz yeni incelediğimizden yeni farkediyoruz- benim testlerim de negatif :)
enfeksiyon varsa tek belirtin o olmaz?? başka belirtin var mı? renkli-kokulu akıntı? ağrı? idrar yapmada zorluk vs?? bişi yoktur üzme canını :)

Slm kizlar nasildiniz gizli gizli girdim is yerinde benim kirmizilar yine kesildi sadece kahve rengi akintilarim kaldi neden boyle oluyo anlamadim

slm canım beni de ekler misin lütfen bat 12 temmuz sat 18 temmuz. 6. ay denememiz. olursa ilk bebek olacak allahın izniyle

tamam eklerim mcanım

canım fortel erken gebelik testi diye satılıyor fiyatıda diğerlerinden baya pahalı

yok eğer bu şekilde istiyorsan bana da uyar .kalsın bu şekilde o zmn

eğer ilk 5 dk içinde çıktıysan hamilesin tatlım ya hadi bakalım inşallah öyle olur çok sevindim ama ben şimdidden

kızlar akşama misafirim var bir daha giremeyebilirim dua listemizi de güncelledim Allah kabul etsin dualarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…