Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

QUOTE=aeangin;25819730]çileğini yerim senin nası gidiyor bakalım[/QUOTE]

çok şükür iyi canım işte çilek kadar olmuş, eli kolu belliyidi, hareket ediyorbiraz bulantılarım var ama, neyseki henüz helak etmiyor :18:

QUOTE=aeangin;25819730]çileğini yerim senin nası gidiyor bakalım

çok şükür iyi canım işte çilek kadar olmuş, eli kolu belliyidi, hareket ediyorbiraz bulantılarım var ama, neyseki henüz helak etmiyor :18:[/QUOTE]

allah yardımcın olsun canım benim allah bizede nasip etsin...

çok şükür iyi canım işte çilek kadar olmuş, eli kolu belliyidi, hareket ediyorbiraz bulantılarım var ama, neyseki henüz helak etmiyor :18:

allah yardımcın olsun canım benim allah bizede nasip etsin...[/QUOTE]
sağol bitanem, inşallah nasip edecek hayırlsııyla da ama zamanı var demekki, çalışmalar nasıl gidiyor

yok cnm akıntım bitti ya acaba yne adet mi olacağm dye sordum glba ümitlenmemeliyim

inşallah hamilesindir canım yaa.. dünyada birbirini tanımayan insanların birbiri için yaptığı dualar ok makbulmuş allah'ın en çok kabul ettiği dualardanmış biz şimdi birbirimiz için dua ediyoruz allah inşallah kabul ederde hepimizin yüzü güler

Son düzenleme:
SAĞOL CNM hepimize inşallah.Bu ay daha farklıydı cnm zaten hiç plan yapmadım herşeyi oluruna bıraktık eşimle .olmassa takdiri ilahi tabii ama olursa da....inşallah

hadi bakalım cnm plansız süpriz gelsin meleğin sana ben inanıyorum ya birgun hepimiz hamiş olucaz hafta hafta sayarız artık

hadi bakalım cnm plansız süpriz gelsin meleğin sana ben inanıyorum ya birgun hepimiz hamiş olucaz hafta hafta sayarız artık

aeangin inşallah hamilesindir canım yaa.. dünyada birbirini tanımayan insanların birbiri için yaptığı dualar ok makbulmuş allah'ın en çok kabul ettiği dualardanmış biz şimdi birbirimiz için dua ediyoruz allah inşallah kabul ederde hepimizin yüzü güler

inşallah canlarım inşallah hepimiz güzel haberleri alacaz birbirimize bu ramazan ayında bol bol dua aedlim

mavi hayal belirtilere fazla takılma, ben 3 . denememde tutturdum ama ilk ay tüm hamiş belirtileri gösterdim , tutan ayda sadece hafifadet ağrılarım ve birazcık da akıntım vardı, bişe belirti vermedi, bunları düşünme hiç yani, olacağı varsa rabbim verir zaten, hayırlsıs hepiniz için , hep dualarımdasınız merak etmeyin, ben şimdi çıkıyorum canlar, öptüm hepinizzzziiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…