Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ayy benim kimsemde yok kaynanam istanbula gitti eltim doğum yaptı erkekler var ama onlar da bayan işimden anlamaz sadece kuvvet gerektiren iişlerle uğraşacaklar sanırım bütün işler zavallı kocama kalacak artık ben tarif ederim o yerleştirir...

bereket gelmiş... evet herşey yıkanacak. benim özellikle biraz sıkıntılı olacak. her bi halta alerjim olunca. o toplama işlerini ve temizlik işlerini düşünüyorum.

birde bebişinde gelirse ohh tüm işler kocana kalcak. dua ette bebişin gelsin

slam kızlar uzun zamandır yazamıyodum ama takip ediyodum az çok sizi.Özlemişim valla .Bu arada bnm adet tarihim yaklaştı sanırım 8 ağsts.Bu ay öncekilerden çok farklıydı tarihlere pek takılmadım stresim de haliyle yok gibiydi. tArihleri es geçmem iyi mi olur kötü mü nilemiyorum.kasık sancılarım başladı yani daha farklı brşey hissetmyorum.HAYIRLISI .Mbarek cuma güünün yüzü suyu hürmetine inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz.

kızlar merhaba benim şöyle bir sorunum var umarım bilen vardır.çünkü doktoruma 5 den önce ulaşamıycam.ben 80 kiloyla hamile kaldım ve şuana kadar 7 kilo aldım.kilo artışım normal düzeyde devam ediyordu takii bu sabaha kadar.bu sabah 600 gram vermiş olduğumu farkettim.biraz endişelendim açıkcası.sizce neden olabilir?

inşallah canım bebeğinin habercisi olur bu ağrıların daha başka hissettiğin bişeyler var mı göğüs hassasiyetin falan başladımı.

canım benim hiç bilgim yok fakat doktorunu ara istersen..en doğru cevabı o verecektir sana..
Yada bugun sıvı almadıysan olabiilirmi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…