Hamilelik ve Yumurtlama dönemi Yardım lütfenn

kacakkiz8

EyMnLs
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
79
3
Kızlar 8 senelik nişanlılık söz vs sonunda 3 aylık evliyim mayıs veya haziran ayında hamile kalmak istiyorum Allahın izniyle ..
Yalnız adetim hep atarak ilerliyor örnek olarak şubatın 18 inde adet gördüm Ardından Martın 23 son olarak Nisan 28
Bu koşullarda benim yumurtlama dönemim ne zamana denk geliyor .. Yani şuan devam eden adet döneminden sonra ne zaman birliktelik olmalı ne şekilde yaklaşılmalı bu olaya ...

Son sorum gerçekten çin takvimi olayı işe yarıyormu acaba o şekilde ayarlayanlar oldumu bebişinin cinsiyetini

canım yumurtlama gününü adet oduğun günden 13 14. güne denk geldiğini söylüyo uzmanlar. senn düzenli 5 gün artıyo yanılmıyosam. bir sonraki batın haziran 3. mayıs 12 ile 20. günler arası daha dikkatli olabilirsin. o haftaya özen göster. muhtemel 17 18 mayıs. 35 36 gnde bi adet oluyosun yarı günlere dikkat )

kürtajdan sonra 2. adetim bitti dr. 2ay bekleyin demişti.. şimdi tekrardan bebek istiyoruz. ama kürtajdan önce adetim hiç şaşmazdı 24 yada 26 günde olurdu, kürtajdan sonra ilk adetim tam 26.günde oldu ama ikincisi 21.günde oldu. bi dahaki adetim kaçıncı günde olur kestiremiyorum.. ovulasyonu nasıl hesaplıycam testler doğru oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…