Hamilelik ve saç boyamak

mucize0707

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2020
603
265
Arkadaşlar 6 aylık hamileyim.saçlarımı hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren boyamıyorum.boyasam bebeğe zararı varmıdır

Arkadaşlar 6 aylık hamileyim.saçlarımı hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren boyamıyorum.boyasam bebeğe zararı varmıdır

Açıcı kullanılması önerilmiyor. Doğal içerikli kokusuz boyalar ile camı falan açıp, havadar bir ortamda boyayabilirsiniz. Elbette hiç boyamamanız daha iyi ama boyamak isterseniz bunlara dikkat edin.
Kuaförde boyatacaksanız içeri girmeyin, kapının önünde oturup bekleyin. Boyama esnasında içerde olsanız bile bekleme süresini dışarıda geçirin. Yine amonyaksız, kokusuz, doğal boyalar tercih etmelisiniz

Bence boyamayin. Ben cok sakincali oldugunu duymustum. 3 bilemedin 4 ay daha bekleyebilirsiniz. Hem kafanizda soru isareti olmaz iciniz rahat olur.

Bende merak ediyordum bu konuyu ama boyatmıcam sanırım biraz daha bekleyelim bakalım

Amanyoksız boyaların zararsız olduğu söyleniyor doktorunuza danışmadan hareket etmezdim emzirirken bile boyarken kılı kırk yarmıştım

Bende merak ediyordum bu konuyu ama boyatmıcam sanırım biraz daha bekleyelim bakalım
Bende ayni soruyu soruyorum bu ara etrafima. Doktorum organik boyayla acik alanda boyatabilirsin dedi. Ama birsuru kuafore sordum organik boya diye bisey yok organik boyanin bile icinde kimyasal var diyorlar. Hamile arkadaslarimin hepside hem ilk aylarda hem 7, ayda felan boyatmislar. Sadece 8-9. Aylarda boyatmamislar yani kuaforleri boyamamis son ay diye. Ben boyaticam galiba

Ya bende çok arada kalıyorum ama tedirgende oluyorum Bi yandan aksilik ya farklı bir renk deneyelim dedik o zaman hamile değildim sonra beğenmedim kendi rengime döneyim dedim o ay hamile olduğumu öğrendiğim öyle kaldı saçım

Malesef bende arafa kaliyorum ama cogu arkadasim sapsari ombrelere kadar yaptirmisti. Unlulere bakin dogumda hepsinin saclari yeni boyali yeni yapili buyuzdende boyatmaya daha yakinim ben

Malesef bende arafa kaliyorum ama cogu arkadasim sapsari ombrelere kadar yaptirmisti. Unlulere bakin dogumda hepsinin saclari yeni boyali yeni yapili buyuzdende boyatmaya daha yakinim ben
Valla sende haklısın millet çatır çutur boyatıyor bende doğumda kötü dursun istemiyorum açıkçası o yüzden istediğim renge tekrar dönmek istiyorum bir an önce hemde kendimi iyi hissetmek istiyorum

Valla sende haklısın millet çatır çutur boyatıyor bende doğumda kötü dursun istemiyorum açıkçası o yüzden istediğim renge tekrar dönmek istiyorum bir an önce hemde kendimi iyi hissetmek istiyorum
Bende ayni sekilde dusunuyorum kis geliyor biraz koyu bi renge boyayip hem doguma kadar beni gotursun hemde saclarim kotu hissetmeyeyim istiyorum

ya bence ekstrem bi zararı olmaz ama sonucta şu an yedigimiz içtigimiz bile bebege gidiyoken boya gibi kimyasalıda vucut emiyo bi şekilde. o riske girmeyin. benimki planlı gebelik olcagı için şimdiden açtırdım saçımı. ileride beyazlarım cıkınca zorda kalmayayım diye.. ben bu konuda cok pimpirikliyimdir. oje bile sürmem

Merhaba ben de aynı sorundan muzdaribim ne yaptınız son durumda

Benim yengemin saçları full beyazdı eğer boyamazsa. Doktora danıştı, saç boyamakla bebek arasında direkt bir bağlantının bulunmadığını söylemiş. Yine de röfle, keratin botoks vs gibi şeyler yaptırma, düz boyatacaksan git boyat demişti o da boyattı hep. Bir sorun olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…