Hamilelik ve regl

Sanırım çoğumuz aynı durumdayıız :KK43: şuanda regl olmak üzereyim olmak istemiyorum :)
Bende ama kahverengi leke geldi iki gün geciktim bu günle üç gün gecikti kahverengi leke geldi durdu silince pembe geldi durdu normaşde adetim böle olmaz kan sonucu beta hgc 2
İdrar sonucu bır belirgin bir silik

Bende ama kahverengi leke geldi iki gün geciktim bu günle üç gün gecikti kahverengi leke geldi durdu silince pembe geldi durdu normaşde adetim böle olmaz kan sonucu beta hgc 2
İdrar sonucu bır belirgin bir silik
Ooo hadi bakalım belki bi umut inşallah :) bende tık yok yani leke meke olmaz şak diye bi anda olurum günü gününe olmadığım için hevesleniyorum düzensiz yani oyüzden de test alıp yapmıyorum 2 gün geciksede boş heves oluyo benim ki biraz

Ooo hadi bakalım belki bi umut inşallah :) bende tık yok yani leke meke olmaz şak diye bi anda olurum günü gününe olmadığım için hevesleniyorum düzensiz yani oyüzden de test alıp yapmıyorum 2 gün geciksede boş heves oluyo benim ki biraz
İnşallah bu ay bi mucize olur ikiz olur gebe olursunuz

Hayır 10 ay içinde 4 kere kontrolden gectim bi sorun yok vitaminler degerlerim hersey duzende sorun yok eşimde de herhangi bir sorun yok ama bebekde yok anlamadım Gerçekten

Hayır 10 ay içinde 4 kere kontrolden gectim bi sorun yok vitaminler degerlerim hersey duzende sorun yok eşimde de herhangi bir sorun yok ama bebekde yok anlamadım Gerçekten
Benimde pcosum var ama sanırım streste etkiliyo diyolar ben bukadar kafama takıcağımı düşünmemiştim 7/24 düşünüyorum belkide buyüzden olmuyo

İnşallah edeceğim :) belki uğurlu gelir konuşmamız birbirimize:) Allah tüm isteyen herkese nasip etsin kendim olamasam bile senin adına çok sevinirim
Rabbim ikimize birden ikiz versin inşallah gec olsun en güzeli olsun Allah yol gözletmesin inşallah rabbim adet beklerken bebek versin inşallah

Benimde pcosum var ama sanırım streste etkiliyo diyolar ben bukadar kafama takıcağımı düşünmemiştim 7/24 düşünüyorum belkide buyüzden olmuyo
Vallahi bende öle temizlik takıntım var vallahi temiz lik takıntım ile benk düşünmek yarışıyor Gercekten bu kadar düşünecegim aklima gelmezdi diyorum Allahm bu ay mucize olsun eşimin iş yerine koşarak gidip babası biz geldik deyip haykırayım istiyorum

X