hamilelik ve adet belirileri

Filo

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.155
13
arkadaslar hamile olmadan önce yanı adet olaacakmış gibi belirtiler yasayan arkadaslar varmı özellikle bel ağrısı

arkadaslar hamile olmadan önce yanı adet olaacakmış gibi belirtiler yasayan arkadaslar varmı özellikle bel ağrısı

Canım benim adet belirtilerim olmuştu ama hafif karın ağrısı şeklinde bel ağrım olmadı adet olduğumdada belim hiç ağrımıyor zaten...
Hamile olduğundanmı şüpheleniyorsun canım

olur tabi.üstüne bile görebilirsin.yani hamilesindir ama adet olmuşundur.tam o zamana denk gelmiştir.ender görülür ama olabilir.

cnm bekliyorum bakalımm ...

hayırlısı inşallah istediğin gibi olur.benim bel ağrım olmuyordu fakat adetten önce inanılmaz kasıklarım ağırdı.ben de adet olacağımı düşünerek üzülmüştüm fakat meğerse hamileymişim.

ben aynı adet belirtilerimi yaşamıştım.ama adet günümde kan testi yaptırdığımda baktımki sonucum pozitif..

Zaten Adet Belirtileri Oluyorki Ama Kanaman Olmuyor Sonra Zaten Hemen Göğüsler Büyümeye Başliyor Ve Asiri Akinti Bunlar Belirtileri

Ben de aynen adet belirtilerini yaşadım. Hatta hamile kalamadım diye düşünmüştüm. Adet gününden iki gün önde idrar testiyle ikinci çizgi silik çıktı. Hamileydim.

bende kızların tam tersi;her ay hamile olduğumu sanıyorum,kasık ağrısı,bel ağrısı,akıntı...
ama malesef bende bişi olmuyo yani hamiiş olamıyorum...
dilerim sen bu ay bize hamiş olduğun haberlerini verirsin....

aynen canım sana katılıyorum.ben de aynı sekilde her turlu belirtiyi yasayıp hüsrana ugrayanlardanım.artık belırtıye ınanmıyorum.hamıle oldugunu anlamanın en ıyı yolu bence testte çıkması.her ay belirti takıp etmekten sıkıldım cunku

arkadaslar tesekkür ederim bakalım bekliyorum yazıcam sonucu size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…