Hamilelik varmı

sevincakts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
9
6
35
Arkadaşlar merhaba ben yeniyim bunu merak ediyorum yarın öğrenicem ama ilk burdan bilenler yardımcı olabilirmi hamilemiyim

Eklentiler

• IMG_8638.jpeg
    IMG_8638.jpeg
    36,5 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_8635.png
    IMG_8635.png
    64 KB · Görüntüleme: 67
Nasıl öğrendin kan vermeden önce nasıl bir süreç izledin bizimle paylaşır mısın adet görecek gibi semptomlar yaşadın mı
Adetim geçiyordu zaten bebek istiyorduk sürekli adetten sonra yumurtlama dönemlerinde uğraştık rabbim 4 ay sonra nasip etti bugün 8 gündür geçiyordu iki gün önce gebelik testinde cıktı bugn kan vermeye gttm ultrasonda görünmüyor dedi kan istedi yarın gitcem ama meraktan öldüm oyüzden burda. Bilgi almak istedim göğsümde çok hassasiyet oldu şişkinlik tek fark o bide gecikme

Adetim geçiyordu zaten bebek istiyorduk sürekli adetten sonra yumurtlama dönemlerinde uğraştık rabbim 4 ay sonra nasip etti bugün 8 gündür geçiyordu iki gün önce gebelik testinde cıktı bugn kan vermeye gttm ultrasonda görünmüyor dedi kan istedi yarın gitcem ama meraktan öldüm oyüzden burda. Bilgi almak istedim göğsümde çok hassasiyet oldu şişkinlik tek fark o bide gecikme
Benim de neredeyse 8 ay oldu silik çıktı testim daha önceki testlerimde hiç silik görmemiştim heyecanlıyım ama adet olacak gibi hislerde var adet tarihimin geçmesini bekliyorum hüsnara uğramamak için rabbim tabi her şeyi nasip eden dilerim sağlıkla kucağına alırsın ve bu duyguyu yaşamak isteyen herkese kolaylıkla en kısa zamanda rabbim nasip eder inşallah 🙏 🌸

Tabi adet geçmeden anlıyamazsın olup olmadgnı bende olucam diye bekliyordum ara ara kasıklarım agrıodu başım sivilce çıkınca yüzümde zaten dıodm olcam kesin bazen gecikirdi benim ama tabiki ilk doktor muanelernde kontrol oldum bseyın yok dedi ve yumurtlama dönemini çok iyi tutturmak lazım gerisi tabi rabbimze kalıyor dilerim en kısa sürede rabbim şişede tattırsın bu duyguyu😊🙏

Kızlar bugün adet günümdü ama henüz olmadım sabah test yaptım negatif diye kenara koymuştum ve biraz önce baktığım da testim bu şekildeydi beklediği için olabilir mi

Eklentiler

• IMG_0553.jpeg
    IMG_0553.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar bugün adet günümdü ama henüz olmadım sabah test yaptım negatif diye kenara koymuştum ve biraz önce baktığım da testim bu şekildeydi beklediği için olabilir mi
Arkadaşım eğer test çok beklerse geçersiz olur sana tavsiyem biraz bekle kendini hemen ümitlendrme zaten varsa 5.6 gün snra netleşir benm 6 günde cıktı inşallah darısı başına diyorum 🙏

X