Hamilelik testine bı bakarmisiniz

mbna

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
171
27
20
Merhaba kızlar öncelikle test benim değil kuzenime bu siteden bahsedince o sormamj istedi hamilelik testi yapmış ve böyle bı çizgi cikmiş ama hiç bir belirtim yok diyor sadece kahverengi akıntısı varmış sizce hamilelik varmi

Eklentiler

• IMG-20240819-WA0009.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 61
Test dağılmış bozulmuş gibi bence tekrarlasın testi

Tekrar atarsın inşallah istiyorsa kendisi de gebedir

Görsel varsa daha iyi olur durum ama ilk beş dakika içinde çıktıysa var olma ihtimali yüksek kan vererek doğrulanabilir
Görseli atacam şimdi cumartesi sabah yaptm dikatli bakmadım negatif diye bıraktım pazar akşamı tekrar baktım biraz belliydi hemen tekrarladim ilk gölge gibiydi var ama çok zor gorunuyor yatim bu sabah oda belli olmuştu biraz bidaha ilk idrarla yaptım bu gün oda gölge gibiydi sonra biraz beli oldu 3 test yaptım 3 u de aynı oldu 10 gün oldu en son ilişkiden bu yana

Cumartesi yaptığın geçerli değildir bence çünkü ilk beş dakika önemlidir ondan sonrası geçersizdir. Ama bugün yaptiklarin ilk beş dakika da görünüyorsa iki gün sonra tekrar sabah tekrarla yumurtlamadan 12 17 gün sonrasına kadar vakit var çünkü

Net belli değildi ama gölge gibiydi bende öyle yapmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…