Hamilelik Testinde Soluk Çizgi

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
591
164
4EB356EC-C8F6-499B-B9B9-2D777961FCAC.jpeg

Kızlar merhabalar.Çocuk istiyoruz bikaç ay önce prolaktin yüksek çıkmıştı daha sonra ilaçla düşürdük 40 dan 1 e düştü daha sonra 20 ydi doktor normal dedi.Akşam üstü test yaptım 5 dk sonra baktığımda ikinci çizgi yoktu ama ışıktan bakınca sanki ikinci çizgi hafif belli oluyo gibiydi yada ışıktan dolayı bana öyle geldi.Daha sonra testi biyere koydum gittim.Biraz önce bakınca böyle olduğunu gördüm sizce neden böyle kırmızılık yayılmış gibi duruyor önceden böyle olmamıştı hiç?

Kutuda 4 damla diyodu bende 4 damla damlattım ama bilemedim ki 🙁
Bazı testler bozuk olabiliyor canım onu takma hiç kafana suya tut ama elini sürme hiç yoksa zarar görür test bak gene görür isen çizgi yarın sabah yine dene ama stres yapma kafanı oraya yorma başka şeyler düşün ki olumsuz olur ise üzülme inşallah hayırlısı ile nasibinde var ise olur hayırlı vakitte

Bazı testler bozuk olabiliyor canım onu takma hiç kafana suya tut ama elini sürme hiç yoksa zarar görür test bak gene görür isen çizgi yarın sabah yine dene ama stres yapma kafanı oraya yorma başka şeyler düşün ki olumsuz olur ise üzülme inşallah hayırlısı ile nasibinde var ise olur hayırlı vakitte
İnşallah canım teşekkür ederim hayırlısı inşallah 🤲🏻

X