Hamilelik testimi yorumlarmısınız :(

Aleyna5434

Betfakkar Fi Eih Habibi ?
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
420
29
Herkese merhabalar . .

Öncelikle nereden başlayacağını bilemiyorum ilk defa böyle bişey duydum yaşadım 3 gün önce evde test yaptım ve pozitif çıktı silikte olsa inanamadım bitane daha yaptım daha belirgindi yine inanamadım tekrar yaptım ve yine iki çizgi sevinçten uçtum havalara tabii .. hemen hastaneye koştum kan verdim ve beta hcg 27 çıktı doktor ertesi gün yine tekrarlayalım kan testini dedi ve ertesi gün yine kan verdim beta hcg de değişme yok sonuç beta 27 hafif kanama var sizce bu ne demek perşembe günü tekrar gideceğim umarım hersey yolundadir yada internetten okuduğum kadarı ile kimyasal gebelik :KK43:

Canım Büyük Bi Olasılıkla Kimyasal Gebelik Düşükle Sonuçlanıcak. Bende Şubatta Aynı Durumu Yaşadım Benimde Beta Hcg 44 Çıkmıştı. Doktor 2 Gün Sonra Gel Tekrarlıyalım ama Çok Ümitlenme Demişdi ki 2 Gün Kanamam Oldu :KK43:((

Canım Büyük Bi Olasılıkla Kimyasal Gebelik Düşükle Sonuçlanıcak. Bende Şubatta Aynı Durumu Yaşadım Benimde Beta Hcg 44 Çıkmıştı. Doktor 2 Gün Sonra Gel Tekrarlıyalım ama Çok Ümitlenme Demişdi ki 2 Gün Kanamam Oldu :KK43:((

Cnm bende yasadim degerim 25 filandi
kimyasal gebelik malesef

merhaba
bana da yardımcı olursanız çok sevınırım
bu ay ilk kan testimde beta hcg 2,16 çıktı doktor ıkı gun sonra gel tekrarlayalım dedı
ıkı gun sonra gıttıgımde 0,998 gibi bir rakam çıktı ve doktor sonuç negatif dedi ama adet gunume bir kaç gün var yıne de 1 hafta sonra tekrar test yaptıracagım sonuc inş. pozitif çıkar
hiç böyle bir şey başınıza geldi mi ne olur umutlanmak ıstıyorum ...
hcg önce bırazda olsa yuksek sonra düşük çıktı benım gıbı olupta sonrasında hamıle kalan var mı merak edıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
Dualarınızı bekliyorum :KK25:

çok büyük ihtimalle kimyasal gebelik yaşıyorsun canım biliyorum çok üzüleceksin hiç bir teselli fayda etmeyecek ama atlatmak için bol dua et ben iki kere geçirdim çok yıpratıcı oldu, en sonuncudan beri ne test alıyorum ne kan veriyorum artık adetim 10 gün gecikmeden hiç bir şey yapmam dedim artık ben de.
Benim de ilkinde önce yüksek sonra düşük oldu ikinci de önce 60 küsür çıktı sonra 45 derken adet başladı. Dilerim tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın canım.

bilgilendırdıgın için çok tesekkur ederım.
ne yapalım hayırlısı deyıp beklemekten baska care yok sanırım
bol bol duarımızda bulusalım ıns.
cok sagol amin hep beraber inş.

X