Hamilelik testim silik çıktı

SummerSs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2024
9
6
31
Merhaba kızlar,

Testimin görüntüsünü paylaşıyorum.Ikinci çizgi çok silik lütfen hamile olup olmadığım hakkında yorumlarınızı yapabilir misiniz
1000039719.jpg

Sabah idrari ile testi yenileyecegim.Umarim aynı sonucu tekrar alabilirim. çok teşekkür ederim yorumunuz için 🥰🥰🥰

Çok teşekkür ederim, şuan inanamıyorum😇.Testi yeniledigimde tekrar görüşünüzu öğrenmeyi çok isterim.Negatife dönme ihtimali olmasından endişeleniyorum 🙄
Onu en iyi kanda öğrenirsiniz 2 günde 1 kan vermeniz gerekiyor. Yarın yaptığınız da alıntılarsanız tekrar bakarız

Bu test için çok iyi diyorlar bence pozitif gebesiniz hayırlı olsun 🙏💖
Turkiyedemisiniz acaba ? Testi nerden aldiniz diye sormak için soruyorum
İrlanda'da ikamet ediyorum.Internetten araştırdım bende silik çizgi durumlarını ama emin olamadım.Ben testi yaptıktan daha sonra belirdi.Aksam tekrar kontrol ettiğimde fark ettim.Kuruma cizgisinden bahsedilmisti .. Bu konuda emin olamıyorum

İrlanda'da ikamet ediyorum.Internetten araştırdım bende silik çizgi durumlarını ama emin olamadım.Ben testi yaptıktan daha sonra belirdi.Aksam tekrar kontrol ettiğimde fark ettim.Kuruma cizgisinden bahsedilmisti .. Bu konuda emin olamıyorum
Evet bazı testlerde kuruma çizgisi söz konusu ama ben test araştırması yaparken Clear blue hep övülen bir test olarak okudum Türkiye'de şuan satılmıyor sanırım bulamadım hicbiryerde internette de de , sabah tekrarlarsan daha iyi olucak muhtemelen bizede haber verirmisin inşallah gebesindir

Çok teşekkür ederim, şuan inanamıyorum😇.Testi yeniledigimde tekrar görüşünüzu öğrenmeyi çok isterim.Negatife dönme ihtimali olmasından endişeleniyorum 🙄
Yurt dışındasınız sanırım testten anladığım kadarıyla, oralarda kan vermek kolay değilse tabi koyulaşmayı evden testle takip edersiniz. İçinizi ferah tutun🤎

Yurt dışındasınız sanırım testten anladığım kadarıyla, oralarda kan vermek kolay değilse tabi koyulaşmayı evden testle takip edersiniz. İçinizi ferah tutun🤎
Evet maalesef sağlık sistemi çok karmasik ve prosedürler hakkında pek bilgim yok🙄 yarın ve bir hafta içinde tekrar sonuçlara göre hareket etmekte fayda olacaktır sanırım.😇

Evet bazı testlerde kuruma çizgisi söz konusu ama ben test araştırması yaparken Clear blue hep övülen bir test olarak okudum Türkiye'de şuan satılmıyor sanırım bulamadım hicbiryerde internette de de , sabah tekrarlarsan daha iyi olucak muhtemelen bizede haber verirmisin inşallah gebesindir
Gecen günlerde 4 farklı test yaptimve sonuç şüpheye yer bırakmayacak şekilde negatifti.Sanirim kuruma çizgisi oluşmuş ve maalesef hamile değilim

X