Hamilelik testi pozitif kanda negatif

mervemerve1902

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
260
75
24
Adetime 6 gun kala erken gebelik testi yaptim pozitif çıktı bir gun sonra kan testi verdim negatif çıktı bu sonuc degisir mi?

Eklentiler

• 20221018_171026.jpg
    20221018_171026.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 567
Siz tekrar kan testi verin bı arkadaşımın başına geldi noktaları yanlış koyup negatif demişlerdi

<0.2-- bu sekilde yaziyor ama doktor tam da sonuc cikti mi anlamadım referans degeri felam hicbir sey yazmiyor sadece bu yaziyor burada okuduklarimda degisen varmis benim de degisir mi çünkü idrar cok net cikti

E nabizda bu sekilde yaziyor doktor carsamba sonuc cikar dedi yarıni bekleyecegim yoksa adet olmazsam pazartesi tekrar test verecegim belirtiler de bas donmesi tansiyonum da yuksek biraz mide eksimesi kasık agrisi batması
E nabizdan bakamiyo musun? Bı yanlışlık var ama nerde
E nabizdan bakamiyo musun? Bı yanlışlık var ama nerde
Car

Merhabalar kızlar bende adetime 5 gün kala kan verdim 0.12 çıktı pozitife dönermi sizce bütün belirtileri yaşıyorum

Böyle olabiliyor muymuş?
Kanda negatif çıkıp idrarda pozitif çıkan gördüm ama onların sonraki idrar testleri de negatifti
Benim adetim 7 gün gecikti adet günü test yaptım negatif bugün 2 test arka arkaya yaptım inanmayıp ikisi de pozitif
Şüpheye düştüm şimdi kanda negatif olabilir mi ki?

Merhaba kızlar. Adet döngüm normalde 25-26 gün civarındadır hep. Bu ay gecikmemin 4, günü oldu. Dün Erken gebelik testi yaptım ve 2. Çizgi silik çıktı. 1 yıldır hamile kalamıyorum çikolata kistinden dolayı. Aşırı sevindim ve kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. Böyle olup hamile kalan varmı? Henüz kanamam olmadı hala.

Eklentiler

• 7094C748-EFE4-4003-9D07-B90E70058010.jpeg
    7094C748-EFE4-4003-9D07-B90E70058010.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 300
Merhaba kızlar. Adet döngüm normalde 25-26 gün civarındadır hep. Bu ay gecikmemin 4, günü oldu. Dün Erken gebelik testi yaptım ve 2. Çizgi silik çıktı. 1 yıldır hamile kalamıyorum çikolata kistinden dolayı. Aşırı sevindim ve kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. Böyle olup hamile kalan varmı? Henüz kanamam olmadı hala.
Canım ben adetimden 10 gun once mi ne bu testi uapmistim o zaman tam kıpkirmizı çıktı kan verdim negatifti sonra zaten simsiyah bir kan geldi sen emin olmak icin kesin kan ver

Böyle olabiliyor muymuş?
Kanda negatif çıkıp idrarda pozitif çıkan gördüm ama onların sonraki idrar testleri de negatifti
Benim adetim 7 gün gecikti adet günü test yaptım negatif bugün 2 test arka arkaya yaptım inanmayıp ikisi de pozitif
Şüpheye düştüm şimdi kanda negatif olabilir mi ki?
Kusura bakma gormemistim mesajini benim idrar testim kipkirmiziydi baya hamile sandim yani ama değildim

Kusura bakma gormemistim mesajini benim idrar testim kipkirmiziydi baya hamile sandim yani ama değildim
Regl mi oldun sonra yani canım? Ben adet öncesi test yapmadım. Beklediğim gün yaptım negatif çıktı beklettim hatta değişmedi. Buda gecikmemin 3. Günü olan test. Yani dün. Kanda verdim dün akşam negatif çıktı. Doktor bir haftayı tamamlayıp tekrar kan vermemi istedi.😔 Çok üzülüyorum umarım bir an önce hepimiz kucağımıza alırız cocuklarımızı🙏🏻

Regl mi oldun sonra yani canım? Ben adet öncesi test yapmadım. Beklediğim gün yaptım negatif çıktı beklettim hatta değişmedi. Buda gecikmemin 3. Günü olan test. Yani dün. Kanda verdim dün akşam negatif çıktı. Doktor bir haftayı tamamlayıp tekrar kan vermemi istedi.😔 Çok üzülüyorum umarım bir an önce hepimiz kucağımıza alırız cocuklarımızı🙏🏻
Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize ❤️ evet adet oldum ama normal kırmızı kan değildi adetim siyahtı cok sevindik sonra hevesim kursagimda kaldı. Gec dollenme olmus olabilir ama kesin sonuc kanda oluyor canim hatta sana o zaman cikan idrar sonucumu atayim

Eklentiler

• 20221018_171021.jpg
    20221018_171021.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 180
X