Hamilelik testi pozitif çıktı yanlış olma ihtimali varmı?

kelesdilek

A.Ş.K bebeğim :)
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
72
60
Selâm kızlar 2 gün önce test yaptım pozitif çıktı acaba mı dedim bugünde test yaptım sonuç yine pozitif ama hamilelik belirtileri yok adet gecikmesi dışında perşembe günü kan testi yaptırıp Emin olacam 2 pozitif testinde yanlış çıkma ihtimali varmı sizce?

Eklentiler

• IMG_20140913_144215.jpg
    835,4 KB · Görüntüleme: 32.640
Cqnm ben adetimden once ogrendim pozitifti adet gunu belki test bozuktu onceki yaptigim dedim tekrarladim pozitif cok dusuk olasilik kac gun gecikti

Hamilelik belirtileri hemen olmaz en büyük belirtisi adet gecikmesi testlerde pozitif bence hamilesin gözün aydın hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız :) kan testi için perşembeyi bekleyecem ama sabırsızlanıyorum :)

Kızlar az önce adet sancısı gibi bel ağrısı başladı akıntımda başladı aynı zamanda hasta olabilirmiyimki? Bu testlerin üzerine büyük hayal kırıklığı olur

Kızlar az önce adet sancısı gibi bel ağrısı başladı akıntımda başladı aynı zamanda hasta olabilirmiyimki? Bu testlerin üzerine büyük hayal kırıklığı olur
rica ederiZ Canm persembeyi de bekleme paztsi yaptir ben suan hamileyim ama bendede ara ara oluyo bel ve adet sancisi girip cikio o yuzdn bian once ogren sonucunu bizde bwklioruz

Bende beklemek istemiyorum ama pazartesi eskişehire mecburi yolculuk yapacam ve çarşamba akşamı dönecem o yüzden mecburen perşembe gününü bekleyecem

bence acile git çünkü düşük yapıyo olabılırsın cunku test cok belirgin yani 2 taneside yanlış olmaz bence düşük tehliken olabilir en azından uzan ayaklarını yukarda tut ben oğluma hamıleyken daha 5. haftalıkken kanamalarım oldu 9 ay sürdü nerdeyse bide gelen kanın rengi nasıl

seni korkutmak istemem testler çok belirgin değil reglin 1 hafta gecikmiş daha belirgin çıkması gerekirdi kimyasal gebelik olabilir. geçen ay başıma geldi reglim 8 gün geçmişti testler çok belirgin değildi kan testim 38,1 çıktı doktor hamilesin dedi. 2 gün sonra aynı adet olacakmışım gibi ağrım oldu ve kanamam başladı sonuç kimyasal gebelik.

Benim uc idrar testimde pozitif kan testim negatif hala adet olmadm bugun 14. Günüm idrar testine pek guvenme derim kanda cikana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…