hamilelik şüphesinde idrarın rengi ne olur bi bakarmısınız.....????

okyanusesintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
143
6
kızlar merhaba normalde bir aydır afedersizniz idrar koyulugum vardı. ama dikkat ettim son 1 haftadır idrar rengim çok acık şeffaf.hamileliği bekleyen arkadaşlardan biriyim.acaba hamillik başlangıncında daha hamile oldugunu ögrenmeyen ama hamile olanda bu gibi idrar şeffaflıgı söz konusumu acaba.deneyimlerimzii paylaşalım.bilgi edinelimmmm......

benimde koyuydu baslarda ama ictigin suylada alakası var cok su icersem acık renkli oluyor yanlız sabah kalktıgımdaki ilk idrarım koyu oluyor.

bol bol su iç ..... eger idrarın koyu renkteyse doktorum bana böyle sölemişti inşallah ta hamilesinizdir

ayyy gercektenmı benımde koyu bıde cok su ıceyım bakayım nasıl olacak ınsallah hamıleyımdır pekı kokusu degıstımı arkadaslar

Idrar rengini su icmek ve kandaki demir etkiliyor. Mesela hamile olup demir hapi icenlerin idrari koyu olur. Sabah idrari birikmis idrar oldugundan her zaman koyudur. Idrar rengi ve kokusundan hamilelik anlasilmiyor. Yalniz hamileligin basinda genelde idrar yolu enfeksiyonu oluyor ve ondan idrar kokulu oluyor. Bu da hamilelerin idrarim kokulu, galiba hamileyim diye cikarim yapmalarina yol aciyor. Bunlardan biri de bendim. Tuhaf bir koku vardi idrarimda sulfur gibi, hamileymisim. Ama hamilelik hormonundan degil, enfeksiyondan. Cok hafif bir enfeksiyondu su icerek gecti. Insallah hamilesinizdir ama idrar rengi ve kokusu kesin belirti olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…