hamilelik sonrası şikayetler

sudemm2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
12
0
vajinalden bir et parçası sarkmış ve dogum yaptıgımdan beri akıntım kesilmedi sizdede böyle sorunlar varmı lütfen yardımcı olunnn

Bende sezeryan oldum. 2 ay sonra gel demişti doktor kontrol için, smear falan alınacaktı ama kızımın sağlık problemleriyle uğraşmaktan bir türlü gidemedim. Benimde kötü koku oluyor arada, gitsem kesin bişeyler çıkacak ama kendime zaman ayıramıyorum. Kızımın ameliyatları falan bitsin gidicem inşallah.

canım bencede dr gitmelisinn.....
valla bende başka şeylerden şikayetçiyim..
saçlarım dökülüyoo..ayak tırnaklarımda batmalar oldu doğumdan sonraa.....birde en kötüsü kabızlıkk.....bi de hala regl olmadımmm...

ben de regl olmadım doğumsonrası en büyük sıkıntım hmmm başta göbeğim 53 kiloma indim ama göbüşüm fırt dıo nese bu estetik bi durum bundan başka hemoroid ( bazen kabızlık,,,
bi de ilişki de biraz acı başta daha çokktu azaldı sonradan ama yine de var

benimde adetim düzene girmedi bi türlü sürekli gecikmelerim oluyoo bugun4 günüm halen adet olmadım ne zaman düzene girecek merak ediyorum

cnm geçmiş olsun ama bi dra git yada burada sitenin druna sor cnm gidemiceksen de..

bende de olmadı. sadece hala regl olmadım. bir arkadışımda normal doğumdan sonra dediğin gibi et parçası olmuş vajinada. doktora gitmelisin, onu düzletiyorlar. bazı bünyeler dikişlerden sonra hızlı iyileşirken doku oluşturuyormuş, o ilişkiye girememiş acıdan, ondan gitmiş doktora, düzeltiyolarmış küçük bi operasyonla. ihmal etme en kısa zamanda git. geçmiş olsun

bende bu tarz sorunlar olmadı fakat benim de saçlarım çok dökülüyor,kabızlıktan çok çekiyorum bi de sezeryandan solayı bi göbişim var pantalonlardan çıkıveriyo:))) ha bi de regl olmadım hala

vajinalden bir et parçası sarkmış ve dogum yaptıgımdan beri akıntım kesilmedi sizdede böyle sorunlar varmı lütfen yardımcı olunnn

Sevgili sudemm2008' bende de var ayni sorun. iki hafta once gittim doktora et parcasi icin polip dedi. sorma ilk godugumde ben de kafayi yemistim....
doktor da o et parcalarin (polip) normal oldugunu soyledi,(ben de normal dogum yapmistim.) akinti icin de test ornek aldi, sonucunu bekliyoruz.....
et parcalarini ya keserler ya da yakarlarmis... nasil olacak ben de bilemiyorum' acikcasi da islemden korkuyorum... bakalim 2 ocakta randevum var... bence sen de bir doktora goster...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…