Hamilelik sonrası regli olamamak

ikrzhr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
13
0
32
Doğum yapalı 3 ay oldu ben hâlâ regli olmadım. ama arada leke geçiyor regli oldum sanıyorum devamı olmuyor. doktora da gittim normal dedi. benim gibi olan var mı. benim gibi olan varsa ne kadar sonra regli oldunuz? ve bu süreçte regli olmadan hamile kalınır mı?

Ben bebeğimin 9 aylık olduğu gün regl oldum. Emziriyorsanız 1 seneye kadar normal hatta 15-18.aylarda olanlar bile varmış. Ve evet regl olmadan hamile kalınır. Bir çok kadının haberi bile olmuyor bu yüzden hamile olduğundan

Ben bebeğimin 9 aylık olduğu gün regl oldum. Emziriyorsanız 1 seneye kadar normal hatta 15-18.aylarda olanlar bile varmış. Ve evet regl olmadan hamile kalınır. Bir çok kadının haberi bile olmuyor bu yüzden hamile olduğundan
Evet emziyorum ondan demekki gecikmesi. adet başlangıcı gibi lekelenme oluyor muydu peki sizde de?

Evet emziyorum ondan demekki gecikmesi. adet başlangıcı gibi lekelenme oluyor muydu peki sizde de?
Yok lekelenmem hiç olmadı. Muhtemelen düzensiz kanamalarınız var ve buda normal. Benim ilk reglim 3 gün sürdü ve çok çok az geldi ama 2. ve 3. 8-9 gün çok yoğun geldi. Sizinde yakında düzenli hâl alır muhtemelen

X