Hamilelik şansı varmı 🥲

Loveyrdram

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
104
13
15 haziran son adetim bugün olmam lazımdı olmadım henüz. Genelde gününde olurum bir iki en fazla gecikir. yumurtlama günlerini değerlendirdik progestan kullandım 15 inci günden itibaren 5 gün kullandım. adete 3 gün kala göğüslerim aşırı şişti. hep şişerdi ama ağrıdan dokunamazdım öncekilerde şimdi şiş ve ucunda bile mavi damarlar belirgin ama acı vermiyor ağrı yapmıyor . bide ek olarak iki gündür her uyandığımda midem yanıyo boğazım yanmıs uyanıyorum bulanıyo gibi ama kusma hissi vermiyo sanki açlıktan yapısmıs gibi oluyo. iki gündür kabızım ıkınınca sol kasığıma aşırı sancı girdi adet ağrısına benziyor gibi . adete 4 gün kala test yapmıştım çıkmadı zaten umudumda yok aslında 3 senedir hiç olmadı. şimdi yani zaman geçmiyor gibi artık umutlanmakta istemiyorum ama genede insanda bi heves oluyor bu belirtiler genel adet belirtilerimden farklı ondan sormak istedim bilgisi olan destek olmak isteyen varsa beklerim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah teşekkürler

Bende aynıyım bir kaybim var bekliyorum regl 5 gün kala test yaptirdim negatif benimde bugün olmam lazım benimde sah kasigimda ağrı var adet dönemi benzer oldugu için bende beklemeyin olursa sürpriz olsun bı kaç gün normal gecikmesi aşırı sıcak günler yaşıyoruz bekleyin bende bekliyorun aynı şekilderabbim en kısa sürede sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese

Amin gerçekten insan değisik oluyor ya bi üzgün gibi inşallah sizinde olur

Eşiniz ve siz test tahlil yaptırdınız mi 3 yıl az değil o yuzden sordum yanlış anlamayın lütfen
Evet ya yaptırdık iyiyiz çok şükür ama olmuyor kaç doktora gittim ama hepside iyisiniz sorun yok vs daha yaşınız genç falan dediler saçma sapan 24 yaşındayım eşim 32 streste yapmıyorum ama adet vaktim gelincee bi acaba olurmu bi şans diyorum bakalım hayırlısı hafif lekelenme gelmis ama ağrım yok ondan bilemedim adetmi başka bişeymi

Takip edin pembe ise yerlesme olabilir ama kırmızı yogunsa zaten regl rabbim inşallah nasip eder sağlıkla

Amin isteyen herkese nasip etsin inşallah bugün kanamam başladı neden olmuyor anlam veremiyorum
İnsanin çok sınırı bozuluyor dimi her ay neremiz agrisa acaba gebelik belirtisi mi diye düşünüyoruz benimde regl sancısı var bekliyorum bakalım ümidim olmasa da.. sizin ilk gebelik mi olacak hayırlısı ile yaşınız kaç bu arada o da çok önemli diyorlar

Amin isteyen herkese nasip etsin inşallah bugün kanamam başladı neden olmuyor anlam veremiyorum
Pardon yaşınızı yazmışsınız çok gencsiniz aslında bende 33 yaşındayım üzülmeyin lütfen inşallah olacak diyelim de olsun bu arada soğan suyu havuç suyu yaziyolar onları denediniz mi hiç ben bu ay da regl olursam denicem napalim

Onları henüz denemedim bende soğan suyu düşünüyorum adet sonrası gerci artık hic olcağına umudum yok benim için inşallah sizinde olur gerçekten umutlanıp olmayınca insan çok sinirleniyor sokağa atanlara veya bakmayanlara kötü insanlara nasip oluyorda neden isteyene bu kadar zor oluyor anlamıyorum

Çok haklısınız ama pes etmeyin olacaktır inanın buna birbirimize dua edelim rabbim en güzel zamanda versin inşallah hepimize sürpriz olsun üzülmeyin

Çok haklısınız ama pes etmeyin olacaktır inanın buna birbirimize dua edelim rabbim en güzel zamanda versin inşallah hepimize sürpriz olsun üzülmeyin
Amin inşallah o kadar dua ediyorum ki Allah gerçekten kimseye yokluğunu vermesin görüyorum burda da çok isteyen uğraşan var umarım hepsi güzel bir sonuca ulaşır sizde inşallah

uzulme lutfen cok sukur sagligin yerindeymis onu biliyorsun illaki olur allah büyük pes etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…