Aile Planlaması hamilelik riski ve ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

oD2808

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
3.198
508
39
Ben dün sabah eşimle ilişkiye girdim.29 kasımda adet oldum ve 6 aralık yani dün ilişki yaşadık.prezervatifle korunduk.fakat ilişki bittikten sonra penis küçüktü ve prezervatif genişti eşim tam boşalırken çıkardım içinde boşalmadım diyor ama ilişki bittikten sonra ben vajinama ellediğimde yoğun kıvamda ve beyaz kesik süt şeklinde akıntı geldi.hemen tuvalete gittim.ilk defa böyle birşey başıma geliyor.eşim şimdiye kadar hiç içimde boşalmadı kondomla bile olsa hep dışarı boşaldı.ben içine boşalsam zaten anlarım diyor.hemen çıkardı o kadar yoğundu ki sonra 1,5 saat içinde ella ertesi gün hapı içtim.ama bende ne yan etki ne kanama hiç bir belirti yok.içim içimi yiyor.o akıntı ne akıntısı?eşim risk yok diyor ama ben çok korkuyorum.ne yapıcam bana lütfen yorum yazın.

canım içine boşalsa bile ertesi gün hapı içmişin bişi olmaz :) içini rahat olmasını istiyorsan bi test yap

canım içine boşalsa bile ertesi gün hapı içmişin bişi olmaz :) içini rahat olmasını istiyorsan bi test yap
haklısında o zaman benden gelen o yoğun akıntı ne anlamadım kesik süt gibi değişik birşey kafayı yemek üzereyim neden gelmiş olabilir.eşim ben anlıyorum hissediyorum boşalmadım içinde diyor zaten hızlı ama o akıntıya anlam veremiyorum

bilmiyorum ama eşin belki bilmeden içine boşaldı ?

bilmiyorum ama eşin belki bilmeden içine boşaldı ?
bilemiyorum ama eşim hızlı birşekilde çekti birde çok yoğunluk vardı o kadar yoğun olması için boşalıp içimde beklemesi ve rahatlaması gerekmezmi bende öyle sandım ama eşim ben anlıyorum boşalıp boşalmadığımı diyor çok korkuyorum o beyaz kesik süt gibi olan akıntı ne diye.meni daha sıvı olmaz mı

yok mu hiç cevap yazıcak olan ben ne yapıcam ya hiç böyle durum yaşayan yok mu sorabileceğim kimse yok

yok mu hiç cevap yazıcak olan ben ne yapıcam ya hiç böyle durum yaşayan yok mu sorabileceğim kimse yok

canım valla ben yaşamadım böyle bi durum . eşim prezervatifle ilişki yaparken eşim sertken çıkartıyordu.

Cnm erkekler boşalıp boşalmadılarına emin olurlar. içimize boşalındığında bizim fark etmediğimiz anlar olabilir ama erkekler öyle değil. Eşiniz boşalmadığına eminse sorun yok demektir.

Acaba prezervatifin dış yüzeyindeki kayganlaştırıcı senden gelen ıslaklıkla temas ede ede meni benzeri bir görünüm kazanıp seni yanıltmış olabilir mi?

Son düzenleme:
eşimde öyle diyor ben anlarım diyor ama ilk defa böyle birşey yaşıyorum o beyaz akıntı ne anlam veremiyorum ertesi gün hapı içtim ne kanama olldu ne başka belirti kafayı yemek üzereyim beklemek çok zor hap etki yapmadı mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…