Hamilelik Psikolojimisidir Bu?

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
KIZLAR MERHABA.. BİLMİYORUM AMA HAMİLE OLDUĞUMDAN BERİ İÇİMDE HEP SIKINTI BİR TÜRLÜ ATAMIYORUM İŞE BAŞLAYACAKTIM HAMİLE OLDUĞUMU DUYUNCA VAZGECMEK ZORUNDA KALDIM ETRAFIMDAKI HERKESTE ÇALIŞIYOR KENDIMI YALNIZ HİSSEDIYORUM EŞİME GELINCE DIŞARIDA ÇIKARIYOR AMA EVE GELINCE ÇILDIRIYORUM İŞ YAPIORUM YOK HİÇBİŞEY BENI MUTLU ETMEMEYE BAŞLADI BOYLE OYALANMAK ÇALIŞMAK ISTIYORDUM AMA MAALESEF ŞUAN İÇİN IMKANSIZ GİBİ ÇUNKU HAMILEYIM YINE ÇIKMAK ZORUNDA KALICAM EV HANIMI OLMAYIDA KENDIME BI TURLU YAKIŞTIRAMADIM SANKI BI İŞE YARAMAZ BIRI GİBİ HİSSEDIYORUM KENDIMI NEDEN BU HAMILELIĞIN VERDİĞİ Bİ PSIKOLOJIMI NE OLUR YARDIMCI OLUN NAPMAM LAZIM NAPABILIRIM ÇOK SIKILIYORUM ÇOK........

Slm.canım inan bende üniversiteli işsizlerden biriyim.Evlendiğimden bu yana çalışamıyorum birkaç iş fırsatı çıktı onlardada malesef eşim engel oldu.Şimdiyse en istediğim şey yani bebeğim olacak inşallah.Ailemden 11 saat uzaklıktayım çok yanlızım,şu aralar hele acaip ağlıyorum ama bu saatten sonra çalışmakta garip geliyor artık o fikri atmış durumdayım kafamdan,ben çalışmaktan çok sevdiklerimden ayrı olduğum için üzülüyorum.Umarım sende bebişini kucağına alınca herşeyi unutursun,sıkma canını

KIZLAR MERHABA.. BİLMİYORUM AMA HAMİLE OLDUĞUMDAN BERİ İÇİMDE HEP SIKINTI BİR TÜRLÜ ATAMIYORUM İŞE BAŞLAYACAKTIM HAMİLE OLDUĞUMU DUYUNCA VAZGECMEK ZORUNDA KALDIM ETRAFIMDAKI HERKESTE ÇALIŞIYOR KENDIMI YALNIZ HİSSEDIYORUM EŞİME GELINCE DIŞARIDA ÇIKARIYOR AMA EVE GELINCE ÇILDIRIYORUM İŞ YAPIORUM YOK HİÇBİŞEY BENI MUTLU ETMEMEYE BAŞLADI BOYLE OYALANMAK ÇALIŞMAK ISTIYORDUM AMA MAALESEF ŞUAN İÇİN IMKANSIZ GİBİ ÇUNKU HAMILEYIM YINE ÇIKMAK ZORUNDA KALICAM EV HANIMI OLMAYIDA KENDIME BI TURLU YAKIŞTIRAMADIM SANKI BI İŞE YARAMAZ BIRI GİBİ HİSSEDIYORUM KENDIMI NEDEN BU HAMILELIĞIN VERDİĞİ Bİ PSIKOLOJIMI NE OLUR YARDIMCI OLUN NAPMAM LAZIM NAPABILIRIM ÇOK SIKILIYORUM ÇOK........

Canım bazen bir çok insana böyle oluyor.Sürekli evde olmak ve değişiklikten uzak kalmak sıkıntı yaratıyor.Ben işten ayrıldığımda ilk başlarda iyidi ama 7 ay dayanabildim tekrar işime geri döndüm gerçekten çalışmak insana bir çok şeyden uzaklaştırıyo daha rahat oluyorsun.Şuan hamilesin ve düşünmen gereken sadece bebeğin.Bence sıkıntılarından uzaklaşmaya çalış şuan bir çok kadının istediği şeye sahipsin.Bence günde yüzlerce kez şükür etmelisin.Bu ara herşeye iyi yönden bakmaya çalış.Bide kendini meşkul edicek bir şeyler bul.Ben hem çalışıyorum hemde çeşitli kurslara gitmeye başladım gerçekten işe yarıyor canım.eğer çok kötüysen eşinle ailenle yada bir uzmanla konuşabilirsin canım sıkıntılarının sebebini bulursun en azından........

Ben Azçok Biliyorum Universiteyi Bitirdim 10 Ay çaliştim Işim çok Yoğun Ve Iyi Kariyerim Vardi Sonra Evlendim Işimden Ayrildim 5 Ay Sonra Işte Hamile Kaldim Suan 6+4 Hamileyim Evde Olmaktan Sikildim Ailemde Bana Yarim Saat Uzakta Oturuyorlar Ha Demeyle Gidemiyorum Onlara Ben çalişmayi çok Seviyorum O Zaman Oyalaniyorum Sanirim Sebep Bu Evde Olunca Boş Oluyor Insan Yapacak Bişey Yok Hergun Ayni şeyler Insallah Bebeğim Bu Nu Değiştirir Gerçekten Bunaliyorum Bazen :KK43:

canım anlıyorum seni, bence hamileyim diye işten vazgeçmemeliydin, fırsatın varsa da dön o işe derim, o zaman sıkılmmazsın hem, hemde işinden geri kalmamış olursun, insanın bişiler yapması dediğin gibi bişiler yapıo başarıyo hissetmesi çok güzel, evde sıkılmaktansa akşam hafif yorgun gelmek daha huzur verici bence, ayrıca bunun doğum izni var kötü olursan (Allah korusun) raporu var, sen bilirsin ama dön canım, sağlıkla al bebişini kucağına

canım anlıyorum seni, bence hamileyim diye işten vazgeçmemeliydin, fırsatın varsa da dön o işe derim, o zaman sıkılmmazsın hem, hemde işinden geri kalmamış olursun, insanın bişiler yapması dediğin gibi bişiler yapıo başarıyo hissetmesi çok güzel, evde sıkılmaktansa akşam hafif yorgun gelmek daha huzur verici bence, ayrıca bunun doğum izni var kötü olursan (Allah korusun) raporu var, sen bilirsin ama dön canım, sağlıkla al bebişini kucağına

ben iş buldum dedım ama o iş yerınede hamıle olduğumu soyleyınce kabul etmedıler kım kabul ederkı bıkaç ay için sonra onca ıznı verecekk anladınmı canım

X