Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana günde 1 defa 5 gün kullan sonra kontrole gel dedi..arada sirada kasıkta batma dışında hiçbirşey hissetmedim...dedim herhalde yumurta büyümedi günde 1 doz az geldi ama doktora gidince bi tarafimda 2 yumurtam büyümüş. .doktor catlatma İğnesi verdi akşamına vurdum 3 gün oldu☺ doktor gebe kal gel dedi, kısmet...Rabbim hepimize emeklerimizin karşılığını almak nasip eylesin❤

Ben bu ay çok ilaç kullandım o da saçmalamış olabilir vücudumu ya tiroid hapı da içiyorum ya

Amaçları ne bende anlamadım. İşte aynen senin bu düşüncenden bekliyorum ama hep yanımda aynı konu açılıyor ne diyim ki

Merhaba kizlar benim bugun adetimin 37. Gunu ilk kez bu kadar geciktim bu ay 22. Gubn kontrolumde yumurta yok dedi doktorum progesteron testimde 0.25ti inofolic kullandim vs ama 2 3 gungur adet sancilarim vardi kasik degil adet olmaya 1 2 gun kala olur ya sizlama gibi ve sonunda kahverengi akintiyi gordum dedim tamam adet oluyorum ama yok kahverengi akinti oldu sancim hala var ama sökulemedim kistimmi azdi nedir bu en son korunmasiz iliski 29u ve ustunden 1 hafta gecti agrim cok pazartesi doktora gidecem ama dayabamadim size sorayin istedim pkolu olanlar varmi basina boyle bisey gelen gebelik testlerim negatif ovu testimde acik renk koyuluk yok artik

Bence senin bu ay kiste döndü yumurtan reglin zor gelir muhtemelen doktor tarlusal verir aslında bi doktora gidebilsen çok iyi olur

Bu arada yeni gordum senin testi canım gebelik var görünuyor

canım kesinkes hamilelik yoksa eminseniz bir gebenin günlüğünde instada adet söktüren masaj diye bişiy var . ben onu yapmştım bi kaç ay sökülmesine destk oluyormuş istersen bi bak

Bat ne zaman daha varsa yavas yavas koyulasir canım.. testin markasi ne acaba

oncomed canım sabah ilk idrarla yapılan bi
test bu bat11-12 eylül . 28 günlük döngüm şaşmazsa 11 eylülde. sabredemedim
Tamam saglam testlerden oyle yanlis sonuc çikardigini gormedim ben yarin sabahta ilk idrarla tekrar canım insallah hamilelik var görünuyor yanılmayız

Tamam saglam testlerden oyle yanlis sonuc çikardigini gormedim ben yarin sabahta ilk idrarla tekrar canım insallah hamilelik var görünuyor yanılmayız
ay inşallah kuzum ya düşüncesi bile bi hoplattı beni o bile yettii , tek fark diğer aylardan farklı beyaz bi akıntım geliyo ama şeffaf değil baya süt kesiği dedikleri gibi beyaz renkli. bu bende çok olan bişiy değil. gebe değilsem bile belli vucıdımda bişiyler değişmiş bu ay :)

Beyaz akıntı belirtiler arasinda bu ay farklilik varsa bisiler var demektr

Bence senin bu ay kiste döndü yumurtan reglin zor gelir muhtemelen doktor tarlusal verir aslında bi doktora gidebilsen çok iyi olur
Kisttemi boyle kahverengi oluyo bencede oyle oldu pazartesi gidecem randevuda aldim yarin pazar malum keske gebe olssam bi mucize istitorum su an pazartesi kan testide yapilacaktir o zaman ama sancim cok dizlerime kadar agrim var umarim gebelik yoksa yarin adetim sokulur hayatimda ilk kez boyle bise oluyo sogan suyu icsem gidermi kist yumurta kist olmussa adetim artarmi cok uzgunum cok

Ya
Bisey sorsam konu ile alakasız ama yeni uyeyim profil fotosu nasıl değiştirildiği söyler misiniz uğraşıyorum uğraşıyorum olmuyo

Canım hiç böyle bişey yaşamadım ama bu tarz olanların genelde şikayetleri seninki ile benzer oluyor inşallah gebelik vardır ama dediğim gibiyse de canını sıkma adet ile atarsın kisti ilaç ile sökülür soğan suyu enfeksiyona iyi geliyor ama kiste gelir mi hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…