Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk zamanlar böyle ağrılar oluyor diye biliyorım. Benimde kasık ağrılarım devam etmişti bi süre

Sağol canım benim içim rahatladı valla. Dayanırım acıya o sorun değil. Sende tüm arkadaşlarımda dualarımdasınız sizde bana dua edin. Tavsiyelerine daha çok uyacağım
Amin insallah bizlerede nasip olur stres yapma bide zaten zorlukla yapiyoruz keyfini cıkar hamileligin stres yok güzel olacak saglıkla 9 ay sonunda alcaksin bebegini kucağına

Reactions: JES
Amin insallah bizlerede nasip olur stres yapma bide zaten zorlukla yapiyoruz keyfini cıkar hamileligin stres yok güzel olacak saglıkla 9 ay sonunda alcaksin bebegini kucağına
CAnım canım inşallah tez vakitte eşlik edersin sende

Pandemi dolayısı ile evde çalışıyor ama hiç oralı değil ben 27 o 33 canım libido ile ilgili sanırım yaş dan ziyade hiç düşkün değil
O zaman eşinle bu konuyu konuş canım. Belki baska bir sorun var. Belki rahatsız olduğu bir şeyler var. Erken boşalan erkekler erken boşalma korkusuyla ilişkiye yanaşmazmış mesela. Belki tahmin edemediğimiz başka problemler var. 33 yaşında evden çalışan birinin sanki daha cok yanaşması gerekirdi ilişkiye. Bilemedim Çocuk yapmanın haricinde düzenli ilişki evliliğin sağlığı için de önemli bence.

Hakkinda en hayirlisi neyse o olsun kzuum ısrar ettik biraz kusura bakma kanama falan deyince iyiye yormak istedik. Inşallah en kısa zamanda en hayırlısı senin olur
Sıkıntı değil canım ben zaten olmadığını biliyodum da teyit etmiş olduk neden bu kadar erken regl olacağım ona kafam takıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…