Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim. Yumurtlamadan önceyi değerlendirmek çok önemli.
Canım benim bu ay ovü de tam koyuluk olmadı ama en koyu gördüğüm tarih 25 ağustostu 10 Eylül de bat
26 sı yumurtlama desek bugün yumurtlamadan sonraki 10. gün. Ben implantasyon kanaması yaşamadım hiç ve küçücük hücre yerleşirken nasıl kanama yaratıyor anlamış değilim ama yaşayanlar var ve kahverengi oldugunu söylüyorlar. Tarihler uyumlu bence ve eğer gebelik varsa yarın falan erken gebelik testinde çıkacaktır. Boşa umut vermek istemem ama bence denemeye değer

Bence buraya değil gebeler anneler toopik ine yazın orada daha iyi sonuç alırsınız.

Denicem canım da şuan az az devam ediyor acaba regle mi çevircem diyorum

Ya eşleriniz böyle üst üste ilişki de hiç sorun yapmıyor mu kızlar benim ki sorun yapıyor mümkün değil üst üste üç dört gün e ikna edemiyorum
Eğer yoğun çalışıyorsa normal canım. Yaşınız kaç ? Biz 40’a dayandığımız için bana normal geliyor yani . bir de çocuğa endeksli ilişki yaşamak erkekleri soğutur ilişkiden bence. Olayı buna döndürmemek lazım.

Aynen bence bu komuda yaş çok etkili

Sakin ol öncelikle canım kanaman vs yoksa endise edecek bisi yok bebegin yerlesiyodur kendini yorma bol bol dinlen ki bebeginin tutunmasi kolaylassin

Reactions: JES
Sakin ol öncelikle canım kanaman vs yoksa endise edecek bisi yok bebegin yerlesiyodur kendini yorma bol bol dinlen ki bebeginin tutunmasi kolaylassin
Sağol canım benim içim rahatladı valla. Dayanırım acıya o sorun değil. Sende tüm arkadaşlarımda dualarımdasınız sizde bana dua edin. Tavsiyelerine daha çok uyacağım

Pandemi dolayısı ile evde çalışıyor ama hiç oralı değil ben 27 o 33 canım libido ile ilgili sanırım yaş dan ziyade hiç düşkün değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…