Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benim belim ve karnım ağrımaya başladı regl olacağım sanırım
Diz ağrısı belirti mi acaba benim. 3 gündür dizim ağrıyordu canım ama öncesinde ben emar çekildim doktor krem yazmıştı ondandır diye düşünmüştüm

Hay allahım şaka gibi ama benim hiç belirtim yok hamile olmam imkansız gibi bi şey
Tam olarak yerleşme kanaması zamanı. Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün bugün ? Belirti olmaması cok normal çünkü belirtiler genelde implantasyondan sonra çıkıyor. Benim de gebe kaldığımda yumurtlamadan sonra akıntım hiç bitmemiştir. İnşallah gebeliktir

Yaaaa evettt kuzum ya sende çok destek oldun bana sana ayrı teşekkür ederim
Hala inanamıyorum Eğer gerçekten hamile isem Batı bekliyorum bakalım
Sana hamile kalirsin demistim kuzum Allahım sağlıkla kucağna almayi nasip etsin pazartesi kan vermeye gidersin

Canım benim bu ay ovü de tam koyuluk olmadı ama en koyu gördüğüm tarih 25 ağustostu 10 Eylül de bat

Kızlar allah aşkına bana bir yardım edin. 3-4 haftalık hamileyim. Adet sancısı gibi bir ağrıyı her gün karnımda kasıklarımda hissediyorum. 15 sn kadar sürüyor. Günde 4-5 defa oluyor. Bu nedir neyin nesidir normal mi ya valla bıktım

Canım normal bence rahim büyüyor doğal olarak ağrı olur

Reactions: JES
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…