Hamilelik olurmu nolur yardım edin

yagmurgizemcim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
263
45
19
Adet bitiminden 7-8 gün sonra yumurtlama döneminde olabilir el ile tatmin ederek biseyler yaşandı kesinlikle penis vajina teması olmadı sadece elde zevk suyu kalmışsa ve vajinaya değilmişse diye korkuyoruz sperm değil zevk suyu ama öncesinde sanırım yatak yastık vb yerlere değildi yumurtlama döneminde elden zevk suyu vajinaya temas ederse parmak kesinlikle girmedi sadece yanlışlıkla elimizi dokunmuş olursak hamilelik olurmu lütfen yardım edin nolur

Olmaz korkma birazdan linçlenirsin böyle konu açtığın için

Yok hamile olman imkansız yazma böyle şeyler hamilesin diye dalga geciyorlar kafana takma hamile miyim düşüncesinden kurtul

hamile degilsin ve olamazsin. Türk Egitim sistemi ne zaman gelişecek ve bu tabu konularin egitimini gencligimize verecek artik.

Yok o kadar da kolay değil hamile kalmak

Aynı konuyu 8 defa açtınız, üyeler size defalarca cevap verdi hala ısrarla devam ediyorsunuz.
Bu kadar korkuyorsanız rica ediyorum jinekolojik muayene olun. Bu konuyu da artık defalarca açmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…