Hamilelik olur mu overkist ve kilo

anaonimbirkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
10
0
Kızlar merhaba nişanlımla beraber olduk ilişkimizin en başından beri ama hep korunurduk bir kere geçen sene içeri boşaldı o da hamile kalayım kaçalım evlenelim diyeydi ailem ilişkimizi istemediği için öyle düşünmüştük tabi ki hamile kalmadım iki üç hafta önce sanırım beraber olduk içeri boşalmadı ama tam dışarıda boşalmadı normalde hep korunuruz ama o an korunmak istemedi 1 hafta önce şiddetli kasık ağrısıyla 2 saat yataktan kalkamadım göğüslerimde aşırı bir hassasiyet de var normalde regl olsam bile ağrımaz göğüslerim ve bugün tekrar beraber olduk yine korunmak istemedi ve uzun zaman sonra yanlışlıkla içeri boşaldı hamile kalma riskim yüksek mi sizce kiloluyum ve overkist sorunum var bence hamile kalmam imkansız ama danışmak istedim yine de

Allah'tan umut kesilmez olmuyanı oldurur buna güvenerek korunmamazlık yapmasaydınız bence düğününüzü niye bukadar uzattınız? Ne zaman düğününüz

Ay kaçmak için de duyduğum en saçma bahane. Ne alaka sırf bir çocuk siz ailelerden kurtulun diye dünyaya gelsin? Kaç yaşındasınız allah aşkına öyle bir sistem olsa da size ebeyevn olabilme ehliyeti bile verilmese keşke. Kaçacaksan kaç tek başına gör gününü saçmalıklara alet etme küçük bir sabiyi.

O kadar korunmadan sevişirsen gayet hamile de kalabilirsin vahiy inmediği sürece bilemeyiz bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…