hamilelik olabilirmi?lütfen cvp verinnn

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
arkadaşlar kafam çok karşık benim adet olamama sorunum var 60 günde bir adet oluyorum ve bebek isityorum...ama eşimde ve bende problemler olduğu için olmadı daha henüz şimdi ben 10 şubatta farlutalle adet gördüm 6 gün sürdü sonra çok ağır hasta oldum iğne antibiyotşk iğneler oldum ve 27 şubatta kanama başladı bende doktorumu aradım doktorumda yumurtlama bozukluğu olduğu için olabilceğini söledi ve orgametril veridi 10 gün kullan dedi..sonrasında adet olacan dedi bende 10 gün kullandım ve eşimle birkere prezerratifle korunarak ilişkiye girdik ve ialcım bitiminden 2 ,3 gün sonra benden adet başlangıcı olarak kan geldi doktrum d.kontrol hapına başlamı önerdi o kanı adet sayarak..ve ben o kanı adet saydım başladım d.kontrol hapımı içerkende eşimle yine prezerratif yöntemi ile kornarak ilişki yasadık(aşırı derece ialç kullandığım için korunuyorduk) ve hapımın bitmine 10 gün kala benden 3,4gün kahve rengi akıntı gelmeye başladı sadece 3,4gün sürdü ama çamur gibi doktorumda bana d.kontrol kullanırken ara kanama lekeneme olabileceğini söledi ....şimdi hapım dün bitti bu arada hamile kalmış olabilme ihtimalimvarmı?yoksa o leke haptanmı kaynaklanıyor ?d.kontrol bitiminde muhakakk adet görebilecekmiyim?

bu arada göğüslerim çok acıyor ve kocaman oldular buda haptanmı kayanaklanıyor?

canım öncelikle geçmiş olsun bu kadar sıkı korunmayla hamile kalman zor muhtemelen kullandığın ilaçlardan dolayı ara kanamalar olmuş doğum kontrol hapı bittikten sonra 1 hafta içinde adet görüyorsun mutlaka görmen lazım yani göğüslerin şişmesi ve ağrıması adet olacağının göstergesi canım öptüm

canım öncelikle geçmiş olsun bu kadar sıkı korunmayla hamile kalman zor muhtemelen kullandığın ilaçlardan dolayı ara kanamalar olmuş doğum kontrol hapı bittikten sonra 1 hafta içinde adet görüyorsun mutlaka görmen lazım yani göğüslerin şişmesi ve ağrıması adet olacağının göstergesi canım öptüm

bende sanmıyorum ama içim rahat etmedi yani zaten 9 ay boyunca korunmadık yine hamile olamadım ama iştee bu sefer istemiyoruzya gelir bulur dedim neyse çok sağolll

slm dırım kızı,
bu belirtiler bence normal bende doğum kontrol hapını ilk kullanmaya başladığımda lekelenmeler olmuştu ve göğüslerim şişmişti,doktorum bu durumun geçici olduğunu ve vucudumun bu duruma adapte olmaya çalıştığını söylemişti sanırım senin durumun da böyle ve 60 günde bir adet görmen gerçekten zor olsa gerek insan regli olduğunda rahatlıyor olamayınca ise vucut dengesini sağlayamıyor umarım adetin bir an önce düzene girer ve bununla birlikte inş bebek sahibi olursun a.s.
bir süre daha doktorunun kontrolünde bu hapları kullanman gerekebilir çünkü bebekten önce düzenli adet olmanı sağlıyor bu ilaçlar

slm dırım kızı,
bu belirtiler bence normal bende doğum kontrol hapını ilk kullanmaya başladığımda lekelenmeler olmuştu ve göğüslerim şişmişti,doktorum bu durumun geçici olduğunu ve vucudumun bu duruma adapte olmaya çalıştığını söylemişti sanırım senin durumun da böyle ve 60 günde bir adet görmen gerçekten zor olsa gerek insan regli olduğunda rahatlıyor olamayınca ise vucut dengesini sağlayamıyor umarım adetin bir an önce düzene girer ve bununla birlikte inş bebek sahibi olursun a.s.
bir süre daha doktorunun kontrolünde bu hapları kullanman gerekebilir çünkü bebekten önce düzenli adet olmanı sağlıyor bu ilaçlar

evet cnm başlarda bebek olsun diye çabam çoktu ama şimdi düzenli adet olmak için çaban önce adet olabilmeliyimki bebek olsun evet yasmin düzenleyecek inş.adet olacağım hapım daha dün bitti bugün ilk gün yani ara ara kasıklarım ağrıyo ama daha gelmedi...sağol cnm a.s.

kimse yokmu yawww bu kadarcıkmı yorumlar arkadaşalarrr

X