Hamilelik olabilir mi lütfen yardım

Afrodite00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2017
38
6
34
Arkadaşlar merhaba,
Bu ay yumurtlama günümde(akıntıdan anlamıştım) eşimle gün aşırı birliktelik yaşadık. En son birliktelikten 4 gün sonra, aşırı bir vajinal yanma ve ağrı başladı. O kadar yoğundu yanma, feleğim şaştı resmen. Sonrasında tüm vajinamda pamukçuk gibi beyaz, silince dahi geçmeyen lezyonlar gördüm, aşırıda kuruluk vardı, bunların hepsi bir gün içerisinde oldu. Hemen öğleden sonra doktora gittim, sancıdan duramıyordum. Çatala çıkardı, vajinal ultrasonla ve plastik bi alet varya rahim ağzına baktıkları onla baktı. Mantar gibi görünüyor dedi, yumurtlamışsın sağ overden dedi. Adetin yakın mı dedi, 9 gün vardı, 9 gün var dedim. Beta hcg bakalım bi dedi. Kültür testinde candida albicans cinsi mantar çıktı. Bets hcgde 2 çıktı. Vajinal ovül verdi, geçti o yanma felan kalmadı, az birşey kaşıntı var. Şimdi sorum şu, bu tarz durumda olup, daha sonra beta hcg si yükselen var mı? Ben tekrar kan vermeli miyim? Adetime 4 gün var. Kafam çok karışık, artık test almaya çekinir oldum negatif görmekten. Daha önce hep 0 çıktığı için, bi değişik oldum. Fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

Şimdi bu daha kan testi verin değer yükselmiş mi görürsünüz. Ama en sağlıklısı adet geçince vereceğiniz kan olur.

X