Gebeliğe Hazırlık Hamilelik olabilir mi Kızlar lütfen yardım edin

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Atmaca5353

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
30
4
26
Öncelikle merhaba iki buçuk yıllık evliyim.Eşimde sperm sayısı morfoloji düşük ne kadar özel ve devlette doktor gezdiysek hepsi tüp bebek dışında normal yolla çocuğunuz olmaz dedi normalde 32 milyon olması gereken sperm sayısı eşimde 100 binin altında yani kürler ilaçlar vs düzelecek birşey değil.Ben henüz 26 yaşındayım geçen ay adetim bittikten 10 gün sonra felan şiddetli kasık ağrısıyla kahverengi yoğun lekelenmem oldu iki gün sürdü ikinci gün açık pembe olmuştu.Sonrasında eşimle ilişkiye girdiğimde kahverengi yoğun lekelenme yaşadım iki kere felan derken adet zamanım geldi ve adet oldum adetim bitti biten adetimin üzerinden 21 gün felan geçti önümüzde ki zamanlarda adet olacağım zaman yakın ve bende şiddetli mide bulantısı baş dönmesi ateş basması oldu bu gün midem çok bulanmasına rağmen deli gibi yemek yiyorum özellikle turşuyu çok yiyorum şu iki gündür iki kavanoz turşu bitirdim.Sizce ortada bir bebek olabilir mi :) Allahtan Ümit kesilmez sonuçta ne imkansızlıklar onun kudreti karşısında durabilir..Geçen ay KİT yapmıştım yerleşme kanaması vs olabilir denildi negatif çıktı ve adette oldum zaten.Böyle yerleşme kanaması görüp sonrasında adet olup negatif sonuç alışta üstüne öbür ay hamile olduğunu öğrenen var mı ? Bu arada devlet hastanesinde tüp bebek sürecinin çok başındayım bir iki kere kan verdim ağır ilerliyor süreç.Sizce neden böyle birşey yaşadım bilgisi olanlar aktarırsa sevinirim..:)

X