Hamilelik mi

merve244

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
42
2
20
Merhaba ben her ay düzenli regl oluyorum en son beş Haziran da regl olmuştum ve 10 Haziran da bitiminde erkek arkadaşım ile bir yakınlaşma oldu ama asla bir birleşme veya boşalma durumu olmadı 27 Haziran da yavaş yavaş ağrı başladı ama regl olmadım sonra bir gün mide yanması yaşadım ve sırt ağrısı böbreklerimin olduğu yerde lavobaya dün gece gittim peçeteye çok az bir kan geldi ama iç camasırmı falan kirletmemiş şimdi de az az geliyor kirletemeyecek şekilde tuvalete gidince idrarı mı yaptıktan sonra aynı regl kanı gibi uzayan sümüksü bir kan geliyor ama pede gelmiyor açıkçası yerleşme kanaması diye korktum korkuyorum hala çünkü önceden pede gelirdi kanım sizce gebe olma ihtimalım var mıdır

Yok regliniz başlıyor
Ama önceden pede gelirdi acaba ilk günü diye mi Yerleşme kanaması damla damla olurmuş benim orda kan oluyor oluyor ama tuvalete gidince idrarimi yaptıktan sonra uzayan sümüksü bir kan geliyor ve adet kanı renginde açıkçası korkuyorum pazartesi doktora gidicegım eğer gebelik varsa kan testinde çıkar dimi

Ama önceden pede gelirdi acaba ilk günü diye mi Yerleşme kanaması damla damla olurmuş benim orda kan oluyor oluyor ama tuvalete gidince idrarimi yaptıktan sonra uzayan sümüksü bir kan geliyor ve adet kanı renginde açıkçası korkuyorum pazartesi doktora gidicegım eğer gebelik varsa kan testinde çıkar dimi
Varsa çıkar ama siz reglisiniz

X