Hamilelik mevcut mudur?

ada1977

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2022
141
61
47
Merhaba,

Temmuzun 24 ünde bir ilişki oldu. İlişkide kondom kullanıldı ve boşalma kondomla dısarıda gerçekleşti. Ertesi gün 16 saat sonra ertesi gün hapı içildi. 2 gün sonra regl olundu. 6 gün kadar sürdü. Sonraki 2 ay düzenli adet görüldü. İkinci adette yani ilişkide. Sonraki 5 ve 6. Haftada idrar negatif çoktı Yani toplamda 3 kez adet görüldü. 4. Adette 10 günlük gecikme var hala da olamadım. Gecikmeden 5 gün sonra idrar gene negatif çıktı. Yani 3 ay sonraki test de negatif. Hamile olma durumu nedir?

Merhaba,

Temmuzun 24 ünde bir ilişki oldu. İlişkide kondom kullanıldı ve boşalma kondomla dısarıda gerçekleşti. Ertesi gün 16 saat sonra ertesi gün hapı içildi. 2 gün sonra regl olundu. 6 gün kadar sürdü. Sonraki 2 ay düzenli adet görüldü. İkinci adette yani ilişkide. Sonraki 5 ve 6. Haftada idrar negatif çoktı Yani toplamda 3 kez adet görüldü. 4. Adette 10 günlük gecikme var hala da olamadım. Gecikmeden 5 gün sonra idrar gene negatif çıktı. Yani 3 ay sonraki test de negatif. Hamile olma durumu nedir?
Bekle bakalım 6,5 kadar ayın kalmış doğurursun gibi duruyo 🙄🙄 Hey Allahım..

Hanfendi manyak misiniz? 3 kere adet olmussunuz test vermissiniz hap almissiniz hala hamilelik varmi diyosunuz? Boyle bisey mumkun mu ya kanim cekiliyor bazi sorulara :kızgın:
Ben de ileri derece obsesyon var buyüzden normalde gülünecek şeylere inanılmaz kafaya takıyorum. İnanjn başka sorsa ben de cool şekilde saçmala derim de. Kendimde olunca mantıklı düşünme yetimi kaybediyorum.not olb için tedavi oluyorum psikiyatriye git dersiniz diye önceden yazayım

Yo bence evet inanmak başarmanın yarısıdır sonuçta 😂 Hanımefendi bi doktora gidin Allah aşkına. Bu cehalet artık kusura bakmayın , üreme nasıl olur korunmak nedir biraz bilgilenin sonra napacaksanız yapın
Az önce arkadaşa da yazdım cehalet degil aşırı onsesyon kaynaklı bir durum. Nisan ayında başıma buna benzer olay geldi kanda pozitif çıktı adet olmama ragmen. Hayatımın travmasını yaşadım. Cehalet degil aslında. Lisans egitimi tamamlamıs ve çok okuyan biriyim bu konuları ama yukarıda yazdığı sebepler benim içimi yiyip bitirdi bir haftadır. Zamanınızı aldım

Ben de ileri derece obsesyon var buyüzden normalde gülünecek şeylere inanılmaz kafaya takıyorum. İnanjn başka sorsa ben de cool şekilde saçmala derim de. Kendimde olunca mantıklı düşünme yetimi kaybediyorum.not olb için tedavi oluyorum psikiyatriye git dersiniz diye önceden yazayım
Bence tedaviniz pek yeterli gelmiyor yahut ilk ay korkar insan yuzde 1 ihtimalde olsa ya olursan diye ama regl olduktan sonra bu konuyu kapatip onunuze bakmaniz gerekebilir. Siz 3. Aydan sonra bile panik halindesiniz. Ertesi gun hapini orkidi fln birakin kosarak psikiyatriniza gidin. Cunku tedaviniz sizi tedavi etmiyor suan

Hanımefendi acıklama yaptım dalga geçilir mi böyle bir durumla. Okb olmam ve daha once aynı koşullarda pozitif test almam beni deki etti.
İlişkide kondom kullanmışsınız, o halde bile dışarı boşalmış. Üstüne ertesi gün hapı almışsınız. Test yapmışsınız, negatif çıkmış. Aylardır adet oluyorsunuz. Hala hamile olacağınızı düşünebiliyorsanız üzgünüm ama bu okbden çok şizofreni gibi. 🤦🏻‍♀️

Bence tedaviniz pek yeterli gelmiyor yahut ilk ay korkar insan yuzde 1 ihtimalde olsa ya olursan diye ama regl olduktan sonra bu konuyu kapatip onunuze bakmaniz gerekebilir. Siz 3. Aydan sonra bile panik halindesiniz. Ertesi gun hapini orkidi fln birakin kosarak psikiyatriniza gidin. Cunku tedaviniz sizi tedavi etmiyor suan
Bu yaklaşımınız hiç hoş değil. Buraya benim için bukadar hassas bir konu yazıyorum benim paikolojik destegimle ilgili yorumlar yapabiliyorsunuz

İlişkide kondom kullanmışsınız, o halde bile dışarı boşalmış. Üstüne ertesi gün hapı almışsınız. Test yapmışsınız, negatif çıkmış. Aylardır adet oluyorsunuz. Hala hamile olacağınızı düşünebiliyorsanız üzgünüm ama bu okbden çok şizofreni gibi. 🤦🏻‍♀️
Şizofreniyi tarif edin lütfen

Arkadaşlar bir nasıl bir millet olduk böyle. Kadınların birbirine cagil bilgili gözetmeksizin şizofreniye kadar itham edebilecek noktaya nasıl geldik anlamıyorum. Ven hiçbir kadın arkadaşıma kişilik haklarına hakaret ederek bir yorumda bulunmadım. BulunmAm da. Ancak bana yöneltilen terbiyesizliklere de sessiz kalmayacağım administora şikayet gönderiyorum

X