Hamilelik konusunda tecrübeli arkadaşlar lütfen yorumlarınız çok önemli:(

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
[/B]
SLM.lar öncelikle.11 aylık evliyim.en son 28 mayıs ta başladı reglim.önce kahverengi akıntı sınra pembelik sonrada kırmızıya döndü .normal adet tipim yani bu ama.bu defa biraz uzun sürdü, çok gelmedi az az.normalde max 6-7 gün tam anlamıyla gelirdi.neyse böyle geçti.aradan 1 hafta geçti ben menisküs için dr. a gittim bana bir ağrı kesici verdi ondada hamileler içmesin ve kadınlarda kanamaya neden olur yazıyordu.neyse ben 1 tane içtim ve hemen yarım saat içinde kanama ve ağrı başladı.akşama kadar geçti.ertesi gün bişey yok.sonraki gün yine oldu sabahtan akıntıyla karışık pembelik.2-3 gün sürdü.dün ve bugün bişey yok.sadece kahverengi veya kahve akıntı bulaşıyor.çok değil ama.Böyle bir durumdayım işte.Bir de o hapı ilk içince olan kanamadan sonra idrar testi yaptım negatifti.sonra bir gittim baktım 2. çizgi silik.sonra bir daha yaptım negatif.birkaç saat sonra yine silik.ecz. ya sordum geçerli değil dedi.yoktur gebelik dedi.
Durum bundan ibaret yani.Bu arada da göğüslerim daha adetime olmasına rağmen sızlıyolar.ve mide rahatsızlığım var.hazımsızlık oluyo.kusacak derece değil ama bulantıvar.
Lütfen bana bişey söyleyin.Olmadı bir tst alıp yapiim bari yine.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

canım biraz karışık bir adet dönemi yaşamışın bende şuan hamileyim ama senin yaşadıkların gibi şeyler yaşamadım sadece adet günümde koyu kahve rengi akıntım oldu yerleşme kanamasıydı galiba onun dışında normaldi herşey ama eğer için huzursuzsa mutlaka kadın doğumcuya görün her ihtimale karşı.hakkında hayırlısı olur inşallah

Merhaba bende az önce öğrendim hamile olduğumu 3-4 haftalıkmış adetim 10 gün gecikti ama ben ne kan ne de idrar testi yaptm doktora gittim alttan muayene etti ve gebesin dedi.arkadaşımla telefonda konuştum o da bi de kan ya da idrar yaptır dedi sizce dr un söylediği kesin değil midir

Merhaba bende az önce öğrendim hamile olduğumu 3-4 haftalıkmış adetim 10 gün gecikti ama ben ne kan ne de idrar testi yaptm doktora gittim alttan muayene etti ve gebesin dedi.arkadaşımla telefonda konuştum o da bi de kan ya da idrar yaptır dedi sizce dr un söylediği kesin değil midir

doktor alttan muayne yaptığında haftasını göremez. senin adet tarihine göre yorum yapmış. kan tahlili çok önemli çünkü o tahlilde hormon değerlerin var. umarım haftasına göre hormon değerin aynı olmalı canım bende 6 haftalık hamileyim alttan da muayne oldum kanda yaptım idrarda herşey normal çıktı en azından içim rahat. ilk bebeğimin düşeceği hormon değerimden belli olmuştu biranda değerler indi ve bebeğimi kaybettim. kan testi şart canım mutlaka yaptır

X