Hamilelik kızlar yardım🙏

Nazpapatya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
3
0
21
Eşim asker haziran ayında geldi ve benim mayısın 28 regl başlangıcı ve 2si gibi reglim bitti. Haziran ayında korunmasız ilişki yaşadık ancak hala regli olmadım yani şuan 2 aydır regli olmuyorum/ilk regliöin üzerinden 13-14 gün geçtiğinde 3 adet idrar testi yaptım negatif şu an kasıklarımda batma şişlik göğüs hassasiyeti yaşıyorum sürekli regli olacakmış hissi ve artan akıntı var hayatımda hiç bu kadar akıntı yaşamadım regl oldum zannediyorum ama olmuyorum kan tahlili yaptırmalımıyım hamilelik söz konusumu

Son düzenleme:
Eşim asker haziran ayında geldi ve benim mayısın 28 regl başlangıcı ve 2si gibi reglim bitti. Haziran ayında korunmasız ilişki yaşadık ancak hala regli olmadım yani şuan 2 aydır regli olmuyorum/ilk regliöin üzerinden 13-14 gün geçtiğinde 3 adet idrar testi yaptım negatif şu an kasıklarımda batma şişlik göğüs hassasiyeti yaşıyorum kan tahlili yaptırmalımıyım hamilelik söz konusumu
Olsa çıkardı ama gene bir kan ver varsa çıkar belki regl gecikmesi olabilir

Bence bir kadın doğumcuya gidin. Dış gebelik felan olduysa belki düşük yapamamışsınızdır ne olur ne olmaz gidin

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var
Kist olabilir Dr görün canım

Hamile olabilirsin geç döllenme de olabilir canım. Geç döllenme olduğu halde adet bile olabilirsin kısa surelı. Yanı ustüne görme ve anlayamazsın. Hemen kan ver 🥰

X