hamilelik ilerledikçe akıntı azalır mı??

h_a_y_a_l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
12
0
merhaba arkadaşlar...ben 5+5 günlük hamileyim geçen hafta çok yoğun akıntım varken bu hafta bayağı azaldı rengi sarıya döndü gögüslerimde de pek hassasiyet oluşmadı herşey normaldir değil mi? dün doktora gidecektim yokmuş pazartesiye kaldı

hamilelikte akıntı sürekli olur sonlara doğru da artar diye biliyorum ben.
ben de 18+1 hamişim akıntım oluyor ama aşırı değil bilmiyorum belki kişiye göre değişiyordur istersen doktoruna sor kaşıntın yoksa sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.....

hmmmm kesilmesi için çok erken.ben 38.haftamdayım daha bi kaç haftadır koyulaşıp azaldı.ama tamamen kesilmiyo.doktoruna bi sor bence de.

bende 39 haftadayım hala akıntım yoğun birşekilde devam ediyo dr kaşıntın yoksa bişey olmaz dedi

bende 39 .haftadayım hala akıntım yoğun birşekilde devam ediyo dr kaşıntın yoksa bişey olmaz dedi

33.haftaya girdim akıntı aynı şekilde devam ediyor dr akıntı ilk olduğu anda koku yoksa ve kaşıntın olmuyorsa tedavi gerektiren bir şey değildir sadece gebelikten kayanklanan rahimin salgısıdır dedi
her türlü akıntı durdukça koku yapar önemli olan ilk çıktığı anda kokulu olması

bendede akıntı çok yoğun bi şekilde devam ediyor ama zaten akıntıda önemli olan rengi imiş.eğer yeşil ve sarı renkte ise korkmalıymış, ve kaşıntı varsa zaten mantar var demekmiş.ama hamilelikte akıntı gayet normal....özellikle ilk zamanlarda yoğun olması gayet normal.vücudun değişen dengeye göre tepki veriyo çünkü.savunma mekanizması gibi.Allah kolaylık versin....

17. haftamdayım hala akıntım var bazen beyaz bazen sarımsı yeşile dönük ama koku yok sanırım normal benimkide

X