Hamilelik ihtimalim var mı?Cvp bekliyorum sizlerden...

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
merhaba arkadaşlar 10 gün oluyo çatlatma iğnesi olalı 16 şubat salı regl günüm ama ben 15 şi pazartesi günü gebelik testi yapıcam önce sabah idrar testi, öğleden sonrada hastaneye gidip kan tahlili yaptırayım diyorum yani adetime 1 gün kala gebelik belli olur demi kızlar daha fazla beklemek istemiyorum bu arada size bişi sormak istiyorum gerçi :kedi:utanıyorum sormaya ama başka kimseye soramam ben idrarımı yaparken uzun sürüyo yani :sm_confused:bitmiyo önceden çok kısa sürerdi şimdi ise o kadar çok idrar geliyo ki anlayamadım birde sağ kasığıma ara ara ama sık değil bazen batma gibi bişiler oluyo şuan bile çok hafif ağrıyor gibi sizce bunların sebebi ne olabilir :CüvCüv:hamilelik ihtimalim var mı? 9 gün oluyo çatlatma iğnesi olalı

Son düzenleme:

canım bende catlama ıgnesı ıle hamıle kalmıstım ama malesef bebegımı dusurdum ben adetıme ıkı gun kala yapmıstım sonuc cok dusuktu sonra adetımden bır gun gectıkten sonra ogrendım kanda hamıle oldugumu herkesın bır olmuyor sana bıraz daha bekle dıyecem ama bılıyorum beklemek cok zor rabbım gönnüne gore versın :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…