Hamilelik ihtimalim sizce var mı ? Çok korkuyorum. :(

cnmm benim ya insanlık annelik görevimiz bu kardeşimize doğru yolu hatasını göstermek...rabbim iyi insanlarla karşılaştrsnz hayırlı kaderler yazsın evlatlarmza.

Yaa kusura bakma ama bazı erkekler kızları acayip kullanıyor. Belki o anda tersleseydin o an için erkek arkadaşın anlık kızacaktı ama olaydan sonra sana hak verip seni daha da kaliteli bulacaktı .Erkekler yüz vermeyen sadık kadınları sever. Ama terslemedin belki seni basit görecek .

Haa seni basit görecek diye değil zaten sen kendin istemediğin ,rahatsız olduğun için terslemeliydin . Salak erkekler.

bunları okuduğumda gerçekten aşkın sevginin ve mahremiyetin kutsallığına bir defa daha inandım. senelerce kendi mahremiyetine gözü gibi bakan onu sadece evlendiği eşine saklayan kadınların yanında bir anlık hevesle erkek arkadaşını kırmamak adına yada onu kaybetmemek için her neyse cinselliği yüzeyselde olsa yaşayan cahil genç kızlarımız da var malesef. bence bunları yaşadığın erkek arkadaşınla ilerde hayatını birleştirmeyeceksen ilerde evleneceğin insanı ruhen aldatmış olmuyormusun? ben bakireyim ilk seninim demek onu aldatmak olmuyormu. şimdi zannediyorsun ki seni kınıyorum hayır asla sadece şaşkınım çünkü senin gibi bu şekilde konu açan her gün en az 1 kişiyi görüyorum burada. yazık o güzel kalbinize onu bu şekilde kirletmeyin derim.
hamileliğe gelince değilsin. aylarca uğraşıpta bebek sahibi olamayan insanlar var burada seninki çook zor üstüne birde adet görmüşsün

Verir canım.Merak etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…